Benecos Krema za ruke "Hoch die Hände!", 100 ml

Obavijajuća njega s bio lavandom

€ 3,19

(€ 31,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihama imamo još samo 9 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • pruža hidrataciju
  • brzo se upija

Često naručeno zajedno sa Rezepte der Oma Gertrude Bogati losion za tijelo, 300 ml

Benecos Krema za ruke "Hoch die Hände!", 100 ml € 3,19 (€ 31,90 / l)
Rezepte der Oma Gertrude Bogati losion za tijelo, 300 ml € 5,59 (€ 18,63 / l)
Ukupna cijena: € 8,78
Opis

Ova mirisna krema za ruke sa shea maslacem, uljem jojobe i lavandom hidratizira kožu. Time pruža obavijajuću njegu za kožu mekanu na dodir.

Br. proiz. BEN-98920
Sadržaj: 100 ml
EAN: 4260198098920
Marka: Benecos
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Vrste proizvoda: Njega ruku
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Lavanda
Certtifikati: BDIH - Cosmos Organic
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: tuba
Sastojci (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[2], Glyceryl Stearate Se, Isoamyl Laurate, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Cetearylalcohol, Lavandula Angustifolia Flower Extract[2], Parfum[1], Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Benzoate, Pottasium Sorbate, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Lavandula Oil/Extract[1], Linalool[1], Citronellol[1], Linalyl Acetate[1], Limonene[1], Citrus Bergamia Peel Oil[1], Camphor[1], Pinene[1], Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil[1], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[1], Pogostemon Cablin Oil[1], Alpha-Terpinene[1], Beta-Caryophyllene[1], Coumarin[1], Geraniol[1], Geranyl Acetate[1], Terpineol[1], Vanillin[1]

  1. prirodna parfemska kompozicija
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  3. proizvedeno od bio sirovina
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Njemačka, www.cosmondial.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Benecos Krema za ruke "Hoch die Hände!"