Benecos Nježna micelarna voda, 150 ml

Osvježava i hidratizira bio aloe verom i bio lavandom

€ 3,19

(€ 21,27 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 150 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • uklanja make-up i nečistoće
  • s hijaluronskom kiselinom

Često naručeno zajedno sa Benecos benecosBIO serum za lice s hijaluronskom kiselinom, 50 ml

Benecos Nježna micelarna voda, 150 ml € 3,19 (€ 21,27 / l)
Benecos benecosBIO serum za lice s hijaluronskom kiselinom, 50 ml € 5,19 (€ 103,80 / l)
Ukupna cijena: € 8,38
Opis

Micelarna voda je svestran proizvod za cijelu rutinu uklanjanja šminke. Uklanja make-up, nečistoće i višak sebuma te tako posebno temeljito čisti lice, usne i oči. Zahvaljujući bio aktivnim sastojcima poput hijalurona, aloe vere i vodice lavande, koža je dodatno osvježena i hidratizirana. Za čist i pročišćen osjećaj kože!

Br. proiz. BEN-99026
Sadržaj: 150 ml
EAN: 4260198099026
Marka: Benecos
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Proizvodi za čišćenje lica
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Bez alkohola, Bez sulfata, Vegansko
Mirisne note: Lavanda
Certtifikati: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca
Sastojci (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Glycerin[2], Coco Glucoside, Propandiol, Lavandula Angustifolia Flower Extract[2], Sodium Hyaluronate, Parfum[1], Cocamidopropyl Betaine, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid

  1. prirodna parfemska kompozicija
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Njemačka, www.cosmondial.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Benecos Nježna micelarna voda

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

3,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
0 (0%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
1 (100%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder