Biofficina Toscana Draining Mud Scrub, 200 ml

Nježan piling s osvježavajućim učinkom

€ 29,24 € 32,49 -10%

(€ 146,20 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za noge, ruke i trbuh
  • s Epsom soli, ananasom i metvicom
  • s učinkom pilinga, zaglađivanja i osvježenja
  • njega 2 u 1 s blatom i pilingom
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Avril Shower Gel Orange Flower, 500 ml

Biofficina Toscana Draining Mud Scrub, 200 ml € 29,24 (€ 146,20 / l)
Avril Shower Gel Orange Flower, 500 ml € 4,76 (€ 9,52 / l)
Ukupna cijena: € 34,00
Opis

Draining Mud Scrub marke Biofficina Toscana tretman je za tijelo 2 u 1 koji kombinira blatni oblog i piling. Formula sadrži Epsom sol i natrijev klorid, sok ananasa te ekstrakt paprene metvice iz organskog uzgoja u Toskani, koji pruža ugodan osjećaj svježine.

Sastav nadopunjuju plovućac i silicij u prahu koji mehanički uklanjaju odumrle stanice kože i pomažu zagladiti kožu. Ekstrakti pasiflore, kamilice, smilja, stolisnika i lipe nadopunjuju formulu umirujućim svojstvima. Konzistencija se lako raspoređuje, prianja uz kožu bez kapanja i zahtijeva 20 minuta djelovanja. Nakon uporabe koža izgleda glađe i blistavije. Miris karakteriziraju svježe mentolne note.

Proizvod je instrumentalno testiran na 20 dobrovoljaca u dobi od 18 do 60 godina sa zadržavanjem vode. Nakon jednokratnog nanošenja i 20 minuta djelovanja izmjereni su izvanstanična voda i opseg bedra. Mjerenja su provedena i nakon 28 dana uporabe s dva nanošenja tjedno.

Glavne značajke

  • tretman za tijelo 2 u 1 s blatnim oblogom i pilingom
  • s Epsom soli, natrijevim kloridom i sokom ananasa
  • s paprenom metvicom iz organskog uzgoja u Toskani
  • s plovućcem i silicijem u prahu za mehanički piling
  • s biljnim ekstraktima s umirujućim svojstvima
  • za piling, gladak izgled kože i ugodan osjećaj svježine
  • pridonosi glatkom i blistavom izgledu kože
  • tekstura koja se lako nanosi i ne kapa

Primjena

Nanesite na suhu kožu nogu, ruku i trbuha te ravnomjerno masirajte nekoliko minuta. Ostavite da djeluje 20 minuta, zatim temeljito isperite. Upotrebljavajte dvaput tjedno.

Br. proiz. BTO-0348
Sadržaj: 200 ml
EAN: 8003140493048
Marka: Biofficina Toscana
Vrste pilinga: Mehanički piling
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Vrste proizvoda: Pilinzi za tijelo
Tip kože: Celulit
Značajke: Vegansko
Mirisne note: Menta/metvica
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: tuba
Sastojci (INCI)

Aqua, Glycerin, Cetearylalcohol, Silicia, Magnesium Sulphate, Caolin Clay, Pumice, CI 77947 (Zinc Oxide), Ananas Sativus Fruit Juice, C15-19 Alkane, Sodium Chloride, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-6 Laurate, Magnesium Aluminium Silicate, Benzyl Alcohol, Parfum, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Myristyl Glucoside, Ceratonia Siliqua (Locust Bean) Gum, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Glyceryl Laurate, Ethylhexylglycerin, Glucose, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Mentha Piperita Leaf Extract[1], Achillea Millefolium Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Helichrysum Italicum Flower Extract, Passiflora Incarnata Extract, Tilia Cordata (Linde) Flower Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid

  1. iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana Draining Mud Scrub