Biofficina Toscana Invigorating Shampoo & Body Wash, 200 ml

Svakodnevna svježina za tijelo i kosu

€ 8,89

(€ 44,45 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 8,26 / kom.-7%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za tijelo i kosu
  • s limunom i aktivnim sastojkom dobivenim iz šećera
  • čisti, osvježava i njeguje
  • njega 2 u 1, idealna za svakodnevnu uporabu
  • Testirano na nikal Testirano na nikal
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Biofficina Toscana Invigorating Shampoo & Body Wash, 200 ml € 8,89 (€ 44,45 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,39 (€ 71,95 / l)
Ukupna cijena: € 23,28
Opis

Invigorating Shampoo & Body Wash marke Biofficina Toscana proizvod je za čišćenje 2 u 1 za tijelo i kosu, idealan za svakodnevno čišćenje. Formula sadrži površinski aktivne tvari biljnog podrijetla koje nježno čiste kožu i kosu te ekstrakt bio toskanskog limuna s tonizirajućim i osvježavajućim svojstvima.

Sastav nadopunjuje aktivni sastojak iz šećera s hidratantnim svojstvima, koji pomaže održavati hidrataciju kože i kose. Eterično ulje limuna nadopunjuje formulu pročišćavajućim svojstvima i pomaže održavati prirodnu ravnotežu sebuma. Praktičan je za uporabu pod tušem jer u jednom koraku čisti tijelo i kosu te pruža ugodan osjećaj svježine i miris sa slatkim voćnim i cvjetnim notama.

Glavne značajke

  • proizvod za čišćenje 2 u 1 za tijelo i kosu
  • s ekstraktom bio toskanskog limuna
  • s površinski aktivnim tvarima biljnog podrijetla
  • s aktivnim sastojkom iz šećera s hidratantnim svojstvima
  • za nježno čišćenje i osvježenje
  • pomaže održavati hidrataciju kože i kose
  • s eteričnim uljem limuna
  • idealno za svakodnevno čišćenje

Primjena

Nanesite na mokro tijelo i kosu, nježno umasirajte i temeljito isperite.

Br. proiz. BTO-0357
Sadržaj: 200 ml
EAN: 8003140492522
Marka: Biofficina Toscana
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: 2u1 šampon i gel za tuširanje, Higijena tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Tip kose: Za svaki tip kose
Značajke: Testirano na nikal, Unisex, Vegansko
Mirisne note: Svježe
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Mirisni dojam: osnažujući
Vrsta pakiranja: boca
Sastojci (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Cocamidopropyl Betaine, Trehalose, Parfum, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract[1], Sodium Myristoyl Glutamate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sorbitan Caprylate, Glycerin, Benzoic Acid, Propandiol, Sodium Benzoate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Limon (Lemon) Fruit Oil, Lactic Acid, Citrus Lemon Peel Oil, Dehydroacetic Acid

  1. iz biološkog uzgoja
Pravne informacije
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana Invigorating Shampoo & Body Wash

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder