Biofficina Toscana MEN Antioxidant Aftershave Cream, 50 ml

Nježan gel za svakodnevno brijanje

€ 16,39

(€ 327,80 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 50 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 15,24 / kom.-7%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • idealno nakon brijanja
  • s Uviox®-Oleox®, smiljem i maslinovim uljem
  • hidratizira, umiruje i njeguje
  • bez alkohola, prikladno i kao dnevna krema za lice

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana MEN Face Cream, Woody (50 ml)

Biofficina Toscana MEN Antioxidant Aftershave Cream, 50 ml € 16,39 (€ 327,80 / l)
Biofficina Toscana MEN Face Cream, Woody (50 ml) € 18,99 (€ 379,80 / l)
Ukupna cijena: € 35,38
Opis

MEN Antioxidant Aftershave Cream marke Biofficina Toscana je hidratantna i umirujuća njega za lice i vrat, idealna nakon brijanja i prikladna za sve tipove kože. Formula bez alkohola pomaže održati kožu mekom i ugodnom te se može upotrebljavati i kao uobičajena hidratantna krema za lice.

Sadrži ekstrakt bio talijanskog smilja s otoka Elbe s umirujućim i njegujućim svojstvima te patentiranu sinergiju Uviox®-Oleox®, dobivenu iz komine bio crvenog grožđa Chianti i bio zelenih maslina s toskanskih brežuljaka, bogatu polifenolima. Bio maslinovo ulje i vitamin E nadopunjuju formulu hidratantnim i omekšavajućim svojstvima. Miris karakteriziraju blago začinske note.

Glavne značajke

  • za sve tipove kože
  • idealna nakon brijanja
  • s patentiranom sinergijom Uviox®-Oleox®
  • s bio talijanskim smiljem s otoka Elbe
  • s bio maslinovim uljem i vitaminom E
  • hidratantno, umirujuće i njegujuće djelovanje
  • može se upotrebljavati i kao svakodnevna krema za lice
  • bez alkohola

Primjena

Nakon brijanja nanesite na lice i vrat te nježno umasirajte dok se krema ne upije. Možete je upotrebljavati i na ostatku lica kao svakodnevnu hidratantnu kremu.

Br. proiz. BTO-0112
Sadržaj: 50 ml
EAN: 8003140490122
Marka: Biofficina Toscana
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Vrste proizvoda: Brijanje i depilacija, Njega za muškarce
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Bez alkohola, Testirano na nikal, Vegansko
Certtifikati: AIAB, Leaping Bunny
Mirisni dojam: muževan
Vrsta pakiranja: boca s pumpicom
Sastojci (INCI)

Aqua, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Hydrolyzed Olive Fruit[1], Hydrolyzed Grape Fruit[1], Sodium Lauroyl Glutamate, Stearic Acid, Lecithin, Silybum Marianum Extract[1], Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract[1], Malva Sylvestris Flower/Leaf/Stem Extract[1], Sodium Dehydroacetate, Tocopherol (Vitamin E), Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citricacid, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Xanthan Gum, Limonene, Linalool, Eugenol, Citrus Sinensis (Orange) Peel Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Boswellia Carterii Gum Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Bark Oil, Citrus Bergamia Fruit Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Coriandrum Sativum (Coriander) Seed Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Myristica Fragrans Kernel Oil, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Pimenta Racemosa Leaf/Fruit Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Rosa Damascena Flower Extract, Schinus Terebinthifolius Seed Extract, Vanillin, Zinziber Officinalis Root Oil, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Pravne informacije
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana MEN Antioxidant Aftershave Cream

68 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,3 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
80 (50%)
4 zvjezdice
49 (31%)
3 zvjezdice
18 (11%)
2 zvjezdice
8 (5%)
1 zvjezdica
2 (1%)

157 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 68 recenzija na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder