Carnium Botanicals Kids Biotic, 100 g
Mikrobiološke kulture za djecu
€ 23,74 € 24,99 -5%
(€ 237,40 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za djecu od 1 godine i stariju
- prebiotici, probiotici i vitamini
- veganski i bez glutena
-
Bez glutena -
Vegansko
Opis
Carnium Botanicals Baby Biotic prašak osigurava vašoj bebi mikrobiološke kulture. Formula kombinira prebiotike, probiotike i vitamin C, pružajući vašoj bebi najbolju moguću podršku. Prašak je veganski i bez glutena, laktoze i dodanog šećera.
Preporučeni unos:
- Djeca od 1 do 7 godina: 3/4 mjerice ili 3,75 g.
- Djeca od 7 do 14 godina: 1 mjerica ili 5 g.
- U pakiranju je uključena mjerna žličica.
- Proizvođač preporučuje uzimanje Kids Biotica najmanje mjesec dana.
- Prašak se može umiješati u hladnu hranu ili pića. Može se miješati s vodom, čajem, voćnim pireom, žitaricama, griz kašom, smoothiejima itd., ali ne s mlijekom ili mliječnim proizvodima.
| Br. proiz. | FTR-51069 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 3830071360157 |
| Marka: | Carnium Botanicals |
| Konzistencija/oblik doziranja: | Prah |
| Vrste proizvoda: | Dodaci prehrani |
| Značajke: | Bez glutena, Bez laktoze, Vegansko |
| Certtifikati: | Vegansko bez certifikata |
| Napomena o skladištenju: | Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (5 g)[1] |
|---|---|
| Probiotski kompleks | 3 Milliarden KBE |
| od toga Lactobacillus acidophilus | 1 Milliarde KBE |
| od toga Lactobacillus Lactis | 1 Milliarde KBE |
| od toga Bifidobacterium bifidum | 1 Milliarde KBE |
| Oligosaharidi und Inulin | 1,2 g |
| vitamin C (askorbinska kiselina) | 70 mg |
- 1 jušna žlica
Sirovine
Probiotski kompleks (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus Lactis, Bifidobacterium bifidum), Fruktooligosaharidi (FOS) und Inulin Mischung (fruktooligosaharidi, Biljna vlakna - inulin), askorbinska kiselina
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | BIO PAK Nutraceuticals Contract Manufacturing Ltd., Savska Loka 22, 4000, Kranj, Slovenija, www.biopak.si |
|---|