CENTIFOLIA Moisturising Curl Activator, 200 ml

Dvofazna njega kose bez ispiranja s bio mangom

€ 13,49

(€ 67,45 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za kovrčavu i valovitu kosu (2-4ABC)
  • pruža vlagu
  • osvježava i dodaje volumen

Često naručeno zajedno sa Urtekram Rosemary Shampoo, 500 ml

CENTIFOLIA Moisturising Curl Activator, 200 ml € 13,49 (€ 67,45 / l)
Urtekram Rosemary Shampoo, 500 ml € 13,09 (€ 26,18 / l)
Ukupna cijena: € 26,58
Opis

Lagana dvofazna tekstura osvježava kovrče ujutro i brz je i učinkovit način za oživljavanje njihovog izgleda bez potrebe za ponavljanjem cijelog procesa stiliziranja. Ovaj aktivator stiliziranja dodatno hidratizira kovrče ili valove te sprječava isušivanje kose. Kovrče su definirane i nahranjene, omekšane i vraća im se volumen. Kao bonus, proizvod sprječava efekt kovrčanja i osigurava prekrasne, novo oblikovane kovrče.

Upotreba:

  • Prije upotrebe, protresite bočicu dok se dvije faze ne sjedine.
  • Poprskajte po vlažnoj ili suhoj kosi.
  • Nježno pročešljajte kovrče prstima ili češljem sa širokim zupcima.
  • Počnite od vrhova i polako se spuštajte prema korijenu.
  • Zatim prstima oblikujte kovrče – tehnika "gužvanja" je idealna za to: uhvatite kosu za pramenove i nježno ih povucite prema gore kako biste potaknuli stvaranje kovrča.
  • Na kraju, možete pustiti kosu da se osuši na zraku ili koristiti sušilo za kosu.
  • Koristite nisku do srednju temperaturu i nemojte previše pomicati kosu tijekom sušenja kako biste izbjegli kovrčanje.
Br. proiz. XDK-CENT-90020900
Sadržaj: 200 ml
EAN: 3537090020900
Marka: CENTIFOLIA
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Njega kose
Tip kose: Kosa sklona kovrčanju i frizzu, Kovrčava kosa
Značajke: Curly Girl Method Approved, Bez sulfata, Unisex, Vegansko
Certtifikati: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
Opće informacije: Dobro protresite prije upotrebe.
Upozorenje: Izbjegavajte kontakt s očima i po potrebi isperite s puno vode, Proizvod čuvajte na sigurnom i izvan dohvata djece, PAŽNJA: Nije za djecu mlađu od 3 godine.
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: bočica s raspršivačem / sprej
Sastojci (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Undecane, Tridecane, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Mangifera Indica Fruit Extract[1], Hydrolyzed Gardenia Florida Extract, Gardenia Jasminoides Fruit Extract, Glycerin, Hydrolyzed Corn Starch, Maltodextrin, Sodium Pca, Sodium Chloride, Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate, Parfum, Limonene, Linalool

  1. Sastojci iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za CENTIFOLIA Moisturising Curl Activator

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder