Dr. KONOPKA'S Repairing Hand Cream, 75 ml

Njeguje opterećene ruke bio pasjim trnom i kamilicom

€ 4,67 € 5,19 -10%

(€ 62,27 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 75 ml

Na zalihama imamo još samo 6 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za suhu kožu
  • intenzivno hrani
  • pruža hidrataciju

Često naručeno zajedno sa La Saponaria Hidratantna krema za tijelo s organskim arganom i vitaminom C, 200 ml

Dr. KONOPKA'S Repairing Hand Cream, 75 ml € 4,67 (€ 62,27 / l)
La Saponaria Hidratantna krema za tijelo s organskim arganom i vitaminom C, 200 ml € 11,15 (€ 55,75 / l)
Ukupna cijena: € 15,82
Opis

Ova krema za ruke temelji se na recepturi Dr. KONOPKA'S za intenzivnu njegu suhe kože. Sadrži hranjivi bio pasji trn koji kožu opskrbljuje vlagom te njegujući i zaglađujući ekstrakt kamilice.

Br. proiz. NS-26228
Sadržaj: 75 ml
EAN: 4744183018990
Marka: Dr. KONOPKA'S
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Vrste proizvoda: Njega ruku
Tip kože: Suha koža
Značajke: Vegansko
Certtifikati: Vegan Society, BDIH - Cosmos Natural
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: tuba
Sastojci (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Coco Caprylate/Caprate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil[1], Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil[1], Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil[1], Chamomilla Recutita Flower Water[1], Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Citric Acid, CI 77491, CI 77492, Linalool

  1. iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estonija, www.eurobiolab.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Dr. KONOPKA'S Repairing Hand Cream

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder