Dr. Scheller Detox Heilmoor Maske, 50 ml

Uravnotežujuća intenzivna njega za osjećaj svježe kože

€ 9,39

(€ 187,80 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 50 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: utorak, 06. listopada, ako naručite do: četvrtak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za stresnu, neuravnoteženu i masnu kožu
  • čišćenje i osvježenje
  • obnavljajuća svojstva

Često naručeno zajedno sa Dr. Scheller Dnevna krema protiv bora s arganom, 50 ml

Dr. Scheller Detox Heilmoor Maske, 50 ml € 9,39 (€ 187,80 / l)
Dr. Scheller Dnevna krema protiv bora s arganom, 50 ml € 14,09 (€ 281,80 / l)
Ukupna cijena: € 23,48
Opis

Detox Heilmoor Maske kombinira prirodne blagodati mineralnog tresetnog blata s dubinskim čišćenjem i intenzivnom njegom za revitaliziran ten. Crna glina učinkovito uklanja nečistoće iz okoliša i višak sebuma bez otežavanja kože. Visokokvalitetna ulja i shea maslac daju nježnoj formuli svojstva obnavljanja lipida i podržavaju prirodnu ravnotežu barijere kože. Rezultat je vidljivo profinjeniji, ujednačeniji ten i opušten, čist osjećaj.

  • idealno za stresnu, masnu i neuravnoteženu kožu
  • čisti i veže višak sebuma
  • s ljekovitim tresetom i crnom glinom
  • bogato uljem nevena, uljem jojobe i shea maslacem
  • obnova i hidratacija

Upotreba: Nanesite na očišćenu kožu i ostavite da djeluje 15 minuta, a zatim temeljito isperite.

Br. proiz. DSN-DS57044
Sadržaj: 50 ml
EAN: 4051424570446
Marka: Dr. Scheller
Konzistencija: Kreme
Konzistencija/oblik doziranja: Caps
Vrste proizvoda: Maske za lice
Tip kože: Masna koža, Nadražena koža, Problematična koža
Značajke: Unisex, Vegansko
Certtifikati: NaTrue, Vegan Society
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: staklo, karton, lončić
Sastojci (INCI)

Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Cetearylalcohol, Shorea Stenoptera Seed Butter, Glycerin, Hydrogenated Vegetable Oil, Glyceryl Stearat Citrat, Pentylene Glycol, Glycerin Soja Oil[1], Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Peat Extract, Caolin Clay, Tocopherol (Vitamin E), Calendula Officinalis Flower Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Glucoside, Maltodextrin, Xanthan Gum, Sodium Hydroxyde, Benzyl Alcohol, Caramel

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Mussler Cosmetic Production GmbH, Robert-Bosch-Straße 7, 82054, Sauerlach, Njemačka, info@bcg-cosmetics.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Dr. Scheller Detox Heilmoor Maske

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder