estelle & thild BioCare Baby Pregnacy Body Oil, 100 ml

Nemirisno ulje za njegu za trudnice

€ 26,49

(€ 264,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na stanju od 21. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do petak, 23. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • podržava elastičnost
  • bez mirisa

Često naručeno zajedno sa estelle & thild Coconut Soufflé Body Cream, 200 ml

estelle & thild BioCare Baby Pregnacy Body Oil, 100 ml € 26,49 (€ 264,90 / l)
estelle & thild Coconut Soufflé Body Cream, 200 ml € 26,49 (€ 132,45 / l)
Ukupna cijena: € 52,98
Opis

S BioCare Baby Pregnacy Body Oil, optimalno se njeguje rastući trbuh bebe. Mješavina dragocjenih biljnih ulja bez mirisa nudi tonizirajuća svojstva i podržava elastičnost opterećene kože.

Primjena:

  • Nanesite 2-3 puta dnevno od početka trudnoće do tri mjeseca nakon poroda.
  • Nježno umasirajte u blago vlažnu kožu kružnim pokretima.
Br. proiz. LYK-332611
Sadržaj: 100 ml
EAN: 7350049332611
Marka: estelle & thild
Konzistencija/oblik doziranja: Ulje
Vrste proizvoda: Ulja za njegu kože
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Sigurno tijekom trudnoće, Neparfurmirano, Vegansko
Mirisne note: Neutralnog mirisa
Certtifikati: ECOCERT
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca
Sastojci (INCI)

Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E)

  1. Sastojci iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Estelle & Thild EN, Äppelbovägen 60, 786 91, Vansbro, Švedska, weborders@estellethild.se, www.estellethild.com/contact-us

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za estelle & thild BioCare Baby Pregnacy Body Oil

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder