estelle & thild Citrus Menthe Softening Body Lotion, 200 ml

Svilenkasto meka njega tijela sa shea maslacem i aloe verom

€ 21,36 € 22,49 -5%

(€ 106,80 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • hidratizira
  • uravnotežujuća svojstva
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Urtekram Wild Lemongrass Body Wash, 500 ml

estelle & thild Citrus Menthe Softening Body Lotion, 200 ml € 21,36 (€ 106,80 / l)
Urtekram Wild Lemongrass Body Wash, 500 ml € 12,49 (€ 24,98 / l)
Ukupna cijena: € 33,85
Opis

Nježna formula s shea maslacem i aloe verom čini ovu losion za tijelo svilenkasto mekom njegom. Brzo se upija, pruža koži intenzivnu vlagu i nudi uravnotežujuća svojstva.

Br. proiz. LYK-332291
Sadržaj: 200 ml
EAN: 7350049332291
Marka: estelle & thild
Vrste proizvoda: Njega tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Menta/metvica, Citrusi/Nalik citrusima
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca s pumpicom
Sastojci (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Coco Caprylate/Caprate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Cetearylalcohol, Glycerin[1], Glyceryl Stearat Citrat, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Gluconolactone, Glyceryl Caprylate, Tocopherol (Vitamin E), Cetearyl Olivate, Xanthan Gum, Sorbitan Olivate, Parfum, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Sodium Gluconate, Sodium Benzoate

  1. Proizvedeno od bioloških sastojaka
  2. Sastojci iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Estelle & Thild EN, Äppelbovägen 60, 786 91, Vansbro, Švedska, weborders@estellethild.se, www.estellethild.com/contact-us

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za estelle & thild Citrus Menthe Softening Body Lotion