estelle & thild Bergamot Patchouli Hand Soap, 200 ml

Omamljujući miris i nježno čišćenje za vaše ruke

€ 19,29

(€ 96,45 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihama imamo još samo 3 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 18,32 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 17,36 / kom.-10%
  • od 6 proizvoda samo € 15,81 / kom.-18%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • posebno blago prema koži
  • hrani i osvježava
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa estelle & thild Blossom Soufflé Body Cream, 200 ml

estelle & thild Bergamot Patchouli Hand Soap, 200 ml € 19,29 (€ 96,45 / l)
estelle & thild Blossom Soufflé Body Cream, 200 ml € 26,49 (€ 132,45 / l)
Ukupna cijena: € 45,78
Opis

Svjež, luksuzan sapun za ruke koji čisti kožu i uklanja nečistoće bez isušivanja. Obogaćen aloe verom i glicerinom, pomaže u održavanju ravnoteže vlage kože i podržava njezinu prirodnu barijeru. S toplim, sofisticiranim mirisom bergamota i pačulija.

Br. proiz. LYK-993774
Sadržaj: 200 ml
EAN: 7331162993774
Marka: estelle & thild
Konzistencija sapuna: Tekući
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Sapuni
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Vegansko
Mirisne note: Orijentalne, Citrusi/Nalik citrusima
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca s pumpicom
Sastojci (INCI)

Aqua, Glycerin[1], Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Sodium Cocoamphodiacetate, Xanthan Gum, Lactic Acid, Glyceryl Laurate, Polyglyceryl-3 Betainate Acetate, Glyceryl Caprylate, Parfum, Polyglyceryl-4-Caprate, Sodium Benzoate, Sodium Gluconate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[2], Pogostemon Cablin Oil, Citrus Bergamia Peel Oil, Limonene, Vanillin, Citrus Aurantium Peel Oil

  1. Proizvedeno od bioloških sastojaka
  2. Sastojci iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Estelle & Thild EN, Äppelbovägen 60, 786 91, Vansbro, Švedska, weborders@estellethild.se, www.estellethild.com/contact-us

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za estelle & thild Bergamot Patchouli Hand Soap

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder