Gyada Cosmetics Primjer gela za zaglađivanje kose, 150 ml

Podržava strukturu kose i olakšava oblikovanje

€ 14,03 € 15,59 -10%

(€ 93,53 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 150 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za ravnu kosu
  • elastično oblikovanje kose
  • s efektom protiv kovrčanja

Često naručeno zajedno sa Gyada Cosmetics Balzam za zaglađivanje kose, 200 ml

Gyada Cosmetics Primjer gela za zaglađivanje kose, 150 ml € 14,03 (€ 93,53 / l)
Gyada Cosmetics Balzam za zaglađivanje kose, 200 ml € 12,14 (€ 60,70 / l)
Ukupna cijena: € 26,17
Opis

Primer gel sadrži ekstrakte lana, zobi, acai bobica i amaranta. Podržava i strukturira stiliziranu ravnu kosu, nudi Anti-Frizz učinak i osigurava elastičnu fiksaciju frizure.

Upotreba: Nanesite malu količinu proizvoda na vlažnu kosu, a zatim je osušite fenom.

Br. proiz. GYA-GC154
Sadržaj: 150 ml
EAN: 8054609981590
Marka: Gyada Cosmetics
Konzistencija/oblik doziranja: Gel
Vrste proizvoda: Stiliziranje kose
Tip kose: Ravna kosa
Značajke: Testirano na nikal, Sigurno tijekom trudnoće, Vegansko
Certtifikati: AIAB
PAO: 6 mjeseci
Vrsta pakiranja: boca s pumpicom
Sastojci (INCI)

Aqua, Propandiol, Sclerotium Gum, Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Avena Sativa (Oat) Leaf/Stalk Extract[1], Euterpe Oleracea Fruit Extract, Amaranthus Hypochondriacus Leaf Extract, Hydrolized Wheat Protein, Tapioca Starch, Chondrus Crispus (Carrageenan), Alanine, Arginin, Histidine, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Polyglyceryl -10 Laurate, Glycerin, Parfum[2], Xanthan Gum, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  2. u skladu s AIAB smjernicama
Prikladni proizvodi
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italija, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Gyada Cosmetics Primjer gela za zaglađivanje kose

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder