Officina Naturae After Sun Cream, 150 ml

Hidratantna njega nakon dugog sunčanog dana

€ 12,39

(€ 82,60 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 150 ml

Na zalihama imamo još samo 7 komada.

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za kožu opterećenu suncem
  • hranjiva svojstva
  • omekšavajuće i hidratantno
  • ICEA ICEA
  • Testirano na nikal Testirano na nikal
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Officina Naturae Krema za tijelo s verbenom, 250 ml

Officina Naturae After Sun Cream, 150 ml € 12,39 (€ 82,60 / l)
Officina Naturae Krema za tijelo s verbenom, 250 ml € 18,79 (€ 75,16 / l)
Ukupna cijena: € 31,18
Opis

Kada dođe ljeto, vrhunska after-sun krema nezaobilazna je u rutini njege. Formulacija je upravo ono što je koži potrebno nakon dugog ljetnog dana: pruža hidrataciju, nudi hranjiva svojstva i osigurava podatnost. Osim toga, ističe se baršunastom teksturom i nježnim, obavijajućim ljetnim mirisom.

Primjena:

  • Nakon dana provedenog na suncu nanesite na očišćenu kožu i ostavite da se potpuno upije.
  • Krema se također može koristiti uvijek po potrebi kao hidratantna njega.
Br. proiz. XBO-ONA-ONCS29.020
Sadržaj: 150 ml
EAN: 8033148538007
Marka: Officina Naturae
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Primjena : Tijelo
Vrste proizvoda: Njega za sunčanje
Tip kože: Koža opterećena suncem
Značajke: Testirano na nikal, Unisex, Vegansko
Certtifikati: ICEA
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: limenka
Za koga?: Dijete
Sastojci (INCI)

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Oryza Sativa (Rice) Starch, Opuntia Ficus Indica Stem Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Allantoin, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[2], Menthyl Lactate, Bisabolol, Sodium Phytate, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum[1], Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxyde, Geraniol, Limonene

  1. prirodnog podrijetla
  2. iz biološkog uzgoja
O onSUN liniji proizvoda
Pravne informacije
Proizvođač: Officina Naturae di Carlini Silvia e Urbinati Pierluca srl, via Del Capriolo 3, 47923, Rimini, Italija, www.officinanaturae.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Officina Naturae After Sun Cream