Provida Organics Odstranjivač make-upa za oči, 50 ml

Posebno nježno za osjetljivo područje oko očiju

€ 9,35 € 10,39 -10%

(€ 187,00 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 50 ml

Na stanju od 23. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do utorak, 27. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • čisto i prirodno
  • blago, ali učinkovito
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Avril Mascara, Noir (9 ml)

Provida Organics Odstranjivač make-upa za oči, 50 ml € 9,35 (€ 187,00 / l)
Avril Mascara, Noir (9 ml) € 8,45 (€ 938,89 / l)
Ukupna cijena: € 17,80
Opis

Blag, veganski proizvod za čišćenje s očanicom koji jednostavno, nježno i učinkovito uklanja make-up s očiju.

Br. proiz. PROV-1106
Sadržaj: 50 ml
EAN: 4260009210268
Marka: Provida Organics
Vrste proizvoda: Uklanjanje šminke
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Vegansko
Vrsta pakiranja: Pipeta / bočica s pipetom
Sastojci (INCI)

Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Euphrasia Officinalis Extract[1], Tocopherol (Vitamin E)

  1. =kbA vegansko
Dodaci
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Njemačka, service@provida.de, ww.provida.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Provida Organics Odstranjivač make-upa za oči

4 recenzije kupaca u drugim jezicima

2,5 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (16%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
2 (33%)
2 zvjezdice
1 (16%)
1 zvjezdica
2 (33%)

6 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 4 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder