Saint Charles Apotekarski sprej, 250 ml

Prirodna svježina u trenu!

€ 41,49

(€ 165,96 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 250 ml

Na zalihama imamo još samo 5 komada.

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • sprej za prostor
  • od eteričnih ulja
  • nježna mirisna nota
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa I WANT YOU NAKED Aromaterapijski sprej GOOD KARMA, 50 ml

Saint Charles Apotekarski sprej, 250 ml € 41,49 (€ 165,96 / l)
I WANT YOU NAKED Aromaterapijski sprej GOOD KARMA, 50 ml € 20,99 (€ 419,80 / l)
Ukupna cijena: € 62,48
Opis

Zahvaljujući odabranim eteričnim uljima i umijeću bečke mirisne manufakture Lederhaas, sprej ima prirodan miris i zato se rado koristi kao sprej za prostor.

Br. proiz. SCH-8202418
Sadržaj: 250 ml
EAN: 9120085860069
Marka: Saint Charles
Vrste proizvoda: Mirisi za prostorije
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Vegansko
Mirisne note: Biljne/aromatične, Citrusi/Nalik citrusima
Mirisni dojam: mekan
Sastojci (INCI)

70 % Alcohol Denat[2], Aqua, Parfum[2], Citral[1], Citronellol[1], Coumarin[1], Eugenol[1], Farnesol[1], Geraniol[1], Limonene[1], Linalool[1], Glycerin

  1. prirodni sastojci eteričnog ulja
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Pravne informacije
Proizvođač: Saint Charles Organics GmbH, Esterhazygasse 11, 1060, Wien, Austrija, office@saint-charles.eu

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Saint Charles Apotekarski sprej

2 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,6 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
5 (71%)
4 zvjezdice
1 (14%)
3 zvjezdice
1 (14%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

7 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.