Santé – naturally. High Coverage Foundation, 03 Neutral Beige (25 ml)

Za blistav i ujednačen ten

€ 14,59

(€ 583,60 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Boja: 03 Neutral Beige

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • visoka pokrivenost
  • dugotrajna formulacija
  • s hranjivim uljem sjemenki grožđa

Često naručeno zajedno sa Santé – naturally. High Coverage Mineral Concealer, 01 (15 ml)

Santé – naturally. High Coverage Foundation, 03 Neutral Beige (25 ml) € 14,59 (€ 583,60 / l)
Santé – naturally. High Coverage Mineral Concealer, 01 (15 ml) € 9,89 (€ 659,33 / l)
Ukupna cijena: € 24,48
Opis
Br. proiz. LOGO-40671
Sadržaj: 25 ml
EAN: 4055297232302
Marka: Santé – naturally.
Vrste proizvoda: Make-up
Značajke: Bez alkohola, Vegansko
Certtifikati: NaTrue
Sastojci (INCI)

Aqua, Vitis Vinifera Seed Oil, Undecane, Alcohol[1], Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Propandiol, Glycerin, Tridecane, Isoamyl Laurate, Squalen, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Lecithin, Hydrolyzed Jojoba Esters, Hydrolyzed Sunflower Seed Wax, Xanthan Gum, Zinc Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Magnesium Sulphate, Magnesium Stearate, Levulinic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Levulinate, Jojoba Esters, Sodium Lactate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Camelia Sinensis Leaf Extract[1], Lactic Acid, Lecithin, Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum[2], Limonene[2], Benzyl Salicylate[2], Linalool[2], Geraniol[2], Citronellal[2], CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), Alumina, Magnesium Oxide

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  2. iz prirodnih eteričnih ulja
Informacija proizvođača
Pravne informacije
Proizvođač: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Njemačka, post@logocos.de, www.logocos.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Santé – naturally. High Coverage Foundation

10 recenzije kupaca u drugim jezicima

3,9 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
7 (63%)
4 zvjezdice
1 (9%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
1 (9%)
1 zvjezdica
2 (18%)

11 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 10 recenzija na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder