Santé – naturally. Volume Lift Shampoo, 250 ml

Nježno čisti i daje zamah

€ 4,49

(€ 17,96 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 250 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 4,26 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 4,04 / kom.-10%
  • od 6 proizvoda samo € 3,68 / kom.-18%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za finu i ravnu kosu
  • povećava tonus i punoću
  • s organskim ekstraktom goji bobica

Često naručeno zajedno sa Santé – naturally. Glossy Shine Maske, 150 ml

Santé – naturally. Volume Lift Shampoo, 250 ml € 4,49 (€ 17,96 / l)
Santé – naturally. Glossy Shine Maske, 150 ml € 7,29 (€ 48,60 / l)
Ukupna cijena: € 11,78
Opis
Br. proiz. LOGO-40610
Sadržaj: 250 ml
EAN: 4055297221405
Marka: Santé – naturally.
SANTE linije proizvoda za kosu: Volume Lift
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Šamponi
Tip kose: Tanka kosa, Slaba kosa
Značajke: Bez sulfata, Vegansko
Certtifikati: BDIH - Cosmos Natural
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca
Sastojci (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Maris Sal, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Citricacid, Arginine Ferulate, Glycerin, Phytic Acid, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Lycium Barbarum (Goij) Fruit Extract[1], Pca Ethyl Cocoyl Arginate, Potassium Sorbate, Parfum[2], Limonene[2], Geraniol

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  2. iz prirodnih eteričnih ulja
Informacija proizvođača
Pravne informacije
Proizvođač: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Njemačka, post@logocos.de, www.logocos.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Santé – naturally. Volume Lift Shampoo

4 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,2 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
6 (66%)
4 zvjezdice
1 (11%)
3 zvjezdice
1 (11%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
1 (11%)

9 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 4 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder