TEA Natura 2 u 1 šampon i gel za tuširanje Ghassoul, 200 ml

Uravnotežujuće čišćenje lava glinom

€ 7,29

(€ 36,45 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože i kose
  • seboregulirajuće
  • hranjiva svojstva
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

TEA Natura 2 u 1 šampon i gel za tuširanje Ghassoul, 200 ml € 7,29 (€ 36,45 / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml € 14,39 (€ 71,95 / l)
Ukupna cijena: € 21,68
Opis

Ghassoul (također Rhassoul) je glina koja se dobiva u planinama Atlas u Maroku. Ime potječe od područja Jebel Rhassoul i arapske riječi za "pranje". Ovu glinu za pranje, odnosno lava glinu, orijentalne žene već stoljećima koriste za čišćenje kože i kose.

Proizvod je prikladan za sve tipove kože i kose te je posebno nježan, dok Ghassoul, biljni ekstrakti i eterična ulja razvijaju svoju učinkovitu njegu i pružaju seboregulirajuća i hranjiva svojstva.

Br. proiz. TEAN-gha
Sadržaj: 200 ml
EAN: 8032697811302
Marka: TEA Natura
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: 2u1 šampon i gel za tuširanje, Higijena tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Tip kose: Za svaki tip kose
Značajke: Unisex, Vegansko
Sastojci (INCI)

Aqua, Caprylyl Glycol, Bentonite, Moroccan Lava Clay, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Lauroyl Glutamate, Lauramidopropyl Betaine, Phenylethanol, Lactic Acid, Glycerin, Sodium Dehydroacetate, Ethylhexylglycerin, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Linalyl Acetate, Parfum, Limonene, Linalool, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Leaf Oil, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Pravne informacije
Proizvođač: Teanatura SRL Società Benefit, via delle palombare 55A, 60127, Ancona AN, Italija, www.teanatura.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za TEA Natura 2 u 1 šampon i gel za tuširanje Ghassoul

291 recenzija kupaca u drugim jezicima

4,3 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
262 (55%)
4 zvjezdice
120 (25%)
3 zvjezdice
61 (12%)
2 zvjezdice
15 (3%)
1 zvjezdica
14 (2%)

472 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 291 recenziju na drugom jeziku.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder