Weleda Amber Divine kremasti gel za tuširanje, 200 ml

Amber Divine kremasti gel za tuširanje

€ 7,29

(€ 36,45 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 6,92 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 6,56 / kom.-10%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • vanilija i amber
  • veganska formula

Često naručeno zajedno sa Weleda Revitalizirajući šampon s ružmarinom, 250 ml

Weleda Amber Divine kremasti gel za tuširanje, 200 ml € 7,29 (€ 36,45 / l)
Weleda Revitalizirajući šampon s ružmarinom, 250 ml € 7,29 (€ 29,16 / l)
Ukupna cijena: € 14,58
Opis

Njegujući kremasti gel za tuširanje posebno nježno čisti kožu i pritom čuva njezinu prirodnu vlagu. Majstorska mirisna kompozicija tople vanilije, meke amber note i zemljano-drvenastog vetivera obavija tijelo daškom orijentalne raskoši. Tako kremasta tekstura svakodnevno tuširanje pretvara u razmazujući doživljaj njege za baršunasto meku kožu i osjetila.

Br. proiz. WEL-102388
Sadržaj: 200 ml
EAN: 7611916653261
Marka: Weleda
Konzistencija/oblik doziranja: Gel
Vrste proizvoda: Higijena tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Ambra, Drvenaste, Vanilijaste
Certtifikati: NaTrue
Sastojci (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Alcohol Denat, Coco Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Glycerin, Parfum, Sodium Cocoyl Glutamat, Carrageenan, Citric Acid, Xanthan Gum, Coumarin, Lavandula Oil/Extract, Linalool, Linalyl Acetate, Vanillin

  1. iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Njemačka, www.weleda.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Weleda Amber Divine kremasti gel za tuširanje

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder