You & Oil Pasta za zube 5/1 - mandarina i menta, 90 g

Pasta za zube s dragocjenim uljima čajevca i kokosa

€ 7,29

(€ 81,00 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 90 g

Na stanju od 28. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do petak, 30. listopada

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 6,92 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 6,56 / kom.-10%
  • od 6 proizvoda samo € 5,97 / kom.-18%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • formula bez fluorida
  • na bazi eteričnih ulja
  • osvježava dah
  • Unisex Unisex

Često naručeno zajedno sa Niyok Voda za usta - paprena metvica, 500 ml

You & Oil Pasta za zube 5/1 - mandarina i menta, 90 g € 7,29 (€ 81,00 / kg)
Niyok Voda za usta - paprena metvica, 500 ml € 9,39 (€ 18,78 / l)
Ukupna cijena: € 16,68
Opis

Pasta za zube 5/1 bez fluorida marke You & Oil izrađena je na bazi eteričnih ulja. Dragocjena ulja i ekstrakti kokosa, čajevca, mandarine i ananasa osvježavaju dah u nekoliko sekundi i podržavaju čist, njegovan osjećaj u ustima. Mentol dodatno pruža ugodan osjećaj svježine. Prikladna je za odrasle i djecu od 7 godina.

Br. proiz. XBO-SCT-BH02
Sadržaj: 90 g
EAN: 4779059700112
Marka: You & Oil
Vrste proizvoda: Oralna i dentalna njega
Značajke: Bez fluorida, Bez sulfata, Unisex
Sastojci (INCI)

Calcium Carbonate, Aqua, Sorbit, Elaeis Guineensis (Palm) Butter, Glycerin, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Menthol, Sodium Chloride, Stevioside, Malaleuca Alternifolia (Teebaum) Oil, Citrus Nobilis (Mandarine Orange) Extract, Ananas Sativus Fruit Extrat, Maltodextrin, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mineral Salts, Charcoal Powder, Xanthan Gum, Coco Caprylate/Caprate, Sodium Coco­ Sulfate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene[1], Linalool[1]

  1. prirodni sastojci eteričnog ulja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za You & Oil Pasta za zube 5/1 - mandarina i menta

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder