100% Pure Whipped Body Butter, Coconut (96 g)

Dubinski hidratizira i intenzivno njeguje

€ 26,99 € 29,99 -10%

(€ 281,15 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Miris: Coconut

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • posebno kremasta tekstura
  • ugodan miris
  • Bez glutena Bez glutena
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa 100% Pure Shower Gel Big, Honey Almond (474 ml)

100% Pure Whipped Body Butter, Coconut (96 g) € 26,99 (€ 281,15 / kg)
100% Pure Shower Gel Big, Honey Almond (474 ml) € 26,99 (€ 56,94 / l)
Ukupna cijena: € 53,98
Opis

Bogati Whipped Body Butters marke 100% Pure sastoje se od dragocjenih biljnih maslaca avokada, shea maslaca i manga te su bogati anti-age sastojcima. Ne sadrže dodanu vodu i stoga su idealna hidratantna njega.

Primjena: Nakon tuširanja, kupanja ili po potrebi nježno umasirajte u kožu, posebno nanesite na suha područja kože, pustite da se upije i uživajte.

Br. proiz. 100PCP-1BWBBC
Sadržaj: 96 g
EAN: 843585102413
Marka: 100% Pure
Konzistencija/oblik doziranja: Maslac
Vrste proizvoda: Njega tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Bez glutena, Vegansko
Mirisne note: Med, Kokos, Lavanda, Badem, Vanilijaste
Opće informacije: Nova receptura
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: limenka
Sastojci (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil, Arachidyl Alcohol[2], Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Vegetable Glycerin, Isoamyl Laurate (From Beets), Jojoba Esters, Lauryl Laurate[2], Behenylalkohol[2], Squalane (Olive Squalane), Coco Caprylate/Caprate[2], Cetyl Palmitate[2], Arachidyl Glucoside[2], Natural Coconut Flavor, Glyceryl Stearate[2], Rosa Damascena Distillate, Tocopherol (Vitamin E), Camellia Sinensis Leaf[1], Chamomilla Recutita, Chrysanthemum Coccineum (Chrysanthemum) Flower, Calendula Officinalis (Ringelblume) Flower[1], Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower[1], Chondrus Crispus, Oryza Sativa (Rice) Starch, Phytic Acid, Caprylic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride, Polysaccharide, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol[3]

  1. Bio
  2. biljnog podrijetla
  3. sastojak eteričnih ulja
Napomene o promjenama recepture i pakiranja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: 100% PURE®, Purity Cosmetics Inc., Oakland Rd 2221, 95131, San Jose, Sjedinjene Američke Države, customerservice@puritycosmetics.com, 100percentpure.com
Opunomoćenik EU kao odgovorna osoba: MSL Solution Providers, Upper Pembroke St., Suite 5385, D02 X361, Dublin, Irska, info@msl.io, msl.io

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

0 recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za 100% Pure Whipped Body Butter

8 recenzije kupaca u drugim jezicima

3,6 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
6 (46%)
4 zvjezdice
3 (23%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
1 (7%)
1 zvjezdica
3 (23%)

13 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 8 recenzija na drugim jezicima.