Allegro Natura Hydrating & Nourishing Face Cream, 50 ml

Njeguje kožu i daje sjaj vašem tenu

€ 25,99

(€ 519,80 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 50 ml

Na zalihama imamo još samo 3 komada.

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože - uključujući i osjetljivu
  • revitalizirajuća svojstva
  • s arganovim uljem i ekstraktima divlje ruže
  • Unisex Unisex

Često naručeno zajedno sa Antos HYABLUERONIC serum za lice, 30 ml

Allegro Natura Hydrating & Nourishing Face Cream, 50 ml € 25,99 (€ 519,80 / l)
Antos HYABLUERONIC serum za lice, 30 ml € 9,29 (€ 309,67 / l)
Ukupna cijena: € 35,28
Opis

Ova hidratantna i hranjiva krema za lice pogodna je za sve tipove kože, čak i za najosjetljiviju. Njegova formula s arganovim uljem, shea maslacem, hidrolatom matičnjaka i ekstraktima divlje ruže pruža revitalizirajuća svojstva i čini vašu kožu sjajnom.

Primjena: Nanesite malu količinu na čistu, suhu kožu ujutro i navečer i nježno umasirajte.

PAO: 6 mjeseci

Br. proiz. XBO-ALLN-AN223
Sadržaj: 50 ml
EAN: 8033576689067
Marka: Allegro Natura
Primjena: 24-satna njega
Vrste proizvoda: Kreme za lice
Tip kože: Za sve tipove kože, Osjetljiva koža
Značajke: Unisex
Sastojci (INCI)

Aqua, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[2], Olea Europaea (Olive) Oil[2], Cetearylalcohol, Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Cetearyl Olivate/Sorbitan Olivate, Sorbitan Olivate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Melissa Officinalis Flower Water[2], Hydrogenated Olive Oil, Glycerin, Tocopherylacetat, Centaurea Cyanus Flower Extract[2], Rosa Canina Fruit Extract[2], Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Fragrance[1], Benzyl Alcohol, Citronellal, Limonene, Linalool

  1. AIAB provjereno
  2. iz biološkog uzgoja
Pravne informacije
Proizvođač: ALLEGRO NATURA SRL, Via G. Donizetti n.2, 20122, Milano, Italija, commerciale@allegronatura.it, allegronatura.it

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Allegro Natura Hydrating & Nourishing Face Cream

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder