bioearth Choco Scented Water (100 ml)

Obavijajuća i mirisna vodica za svaki dan

€ 8,29

(€ 82,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Miris:

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože i kose
  • osvježavajuće i bez alkohola
  • za lice, tijelo i kosu

Često naručeno zajedno sa Natessance Gel za tuširanje s bijelim breskvama, 500 ml

bioearth Choco Scented Water (100 ml) € 8,29 (€ 82,90 / l)
Natessance Gel za tuširanje s bijelim breskvama, 500 ml € 5,49 (€ 10,98 / l)
Ukupna cijena: € 13,78
Opis

Ova osvježavajuća mirisna vodica bogata je ekstraktom nevena i prikladna je za lice, tijelo i kosu. Njezina perolaka formula bez alkohola njeguje i ima aromatičnu čokoladnu bazu.

Br. proiz. BER-ACCHERRYCHOCO
Sadržaj: 100 ml
EAN: 8050247800941
Marka: bioearth
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Parfemi
Tip kože: Za sve tipove kože
Tip kose: Za svaki tip kose
Značajke: Bez alkohola
Mirisne note: Cvjetne, Voćne, Ruža, Čokolada/kakao, Citrusi/Nalik citrusima
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: bočica s raspršivačem / sprej
Sastojci (INCI)

Aqua, Polyglyceryl-4-Caprate, Glycerin, Caprylyl Glycol, Rubus Idaeus (Himbeere) Leaf Extract[1], Prunus Cerasus Fruit Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Parfum, Sodium Gluconate, Benzoic Acid, Vanillin, Sodium Hydroxyde, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Alcohol, Citronellol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. iz biološkog uzgoja
Pravne informacije
Proizvođač: BIOEARTH a brand of Naturalia Tantum S.p.A., C.so Italia 22, 20122, Milano (MI), Italija, bioearth.it

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za bioearth Choco Scented Water

3 recenzije kupaca u drugim jezicima

2,8 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
0 (0%)
4 zvjezdice
1 (25%)
3 zvjezdice
1 (25%)
2 zvjezdice
2 (50%)
1 zvjezdica
0 (0%)

4 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 3 recenzije na drugim jezicima.