bioearth Sensitive Calm Delicate Intim Wash, 250 ml

Iznimno nježna intimna njega za male i velike

€ 14,39

(€ 57,56 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 250 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za odrasle i djecu
  • posebno blago
  • s pH vrijednošću 4,5-5,5

Često naručeno zajedno sa Bioturm Gel za pranje intimnog područja za muškarce br. 28, Bioturm gel za itimno pranje za mušakrce 250 ml, 250 ml

bioearth Sensitive Calm Delicate Intim Wash, 250 ml € 14,39 (€ 57,56 / l)
Bioturm Gel za pranje intimnog područja za muškarce br. 28, Bioturm gel za itimno pranje za mušakrce 250 ml, 250 ml € 12,49 (€ 49,96 / l)
Ukupna cijena: € 26,88
Opis

Ovaj intimni čistač ima idealnu pH vrijednost od 4,5-5,5 i temelji se na nježnim tenzidima biljnog podrijetla. Nježna formulacija s bio aloe verom, patentiranim ekstraktom Zanthoxylum Bungeanum, bisabololom i bio ekstraktom hamamelisa njeguje osjetljivu kožu na vrlo blag način te je prikladna za cijelu obitelj, kao i za svakodnevnu primjenu.
Zahvaljujući svojoj blagosti, čistač se može koristiti kod suhe ili iritirane kože, kao i nakon poroda.

Br. proiz. BER-BSC12
Sadržaj: 250 ml
EAN: 8029182014843
Marka: bioearth
Vrste proizvoda: Intimna njega
Tip kože: Zahtjevna koža, Za sve tipove kože, Osjetljiva koža, Suha koža
Značajke: Bez alkohola, Testirano na nikal, Sigurno tijekom trudnoće, Unisex, Vegansko
Certtifikati: AIAB
PAO: 6 mjeseci
Vrsta pakiranja: boca s pumpicom
Za koga?: Dijete
Sastojci (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Coco Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Bisabolol, Zanthoxylum Bungeanum Fruit Extract, Citrus Bergamia Peel Oil, Lavandula Oil/Extract, Tocopherol (Vitamin E), Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Oleyl Alcohol, Parfum, Limonene, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. iz biološkog uzgoja
O Sensitive Calm liniji
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: BIOEARTH a brand of Naturalia Tantum S.p.A., C.so Italia 22, 20122, Milano (MI), Italija, bioearth.it

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za bioearth Sensitive Calm Delicate Intim Wash

4,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
0 (0%)
4 zvjezdice
1 (100%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder