Biofficina Toscana After-Sun Face & Body Cream, 200 ml

Hidratantna krema sa smiljem i hijaluronskom kiselinom

€ 26,99

(€ 134,95 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 25,10 / kom.-7%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • nakon izlaganja suncu
  • s hijaluronskom kiselinom, smiljem i divizmom
  • hidratizira, umiruje i omekšava
  • pomaže ujednačiti i naglasiti izgled preplanulosti
  • Testirano na nikal Testirano na nikal
  • Unisex Unisex

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana Rich Sea-Buckthorn Cream, 150 ml

Biofficina Toscana After-Sun Face & Body Cream, 200 ml € 26,99 (€ 134,95 / l)
Biofficina Toscana Rich Sea-Buckthorn Cream, 150 ml € 21,99 (€ 146,60 / l)
Ukupna cijena: € 48,98
Opis

After-Sun Face & Body Cream marke Biofficina Toscana hidratantna je i umirujuća njega za sve tipove kože, idealna nakon izlaganja suncu. Formula sadrži kombinaciju šećera i hijaluronske kiseline, koja pomaže naglasiti i ujednačiti izgled preplanulosti, te hidratantne sastojke koji pridonose održavanju hidratacije kože.

Sastav nadopunjuju urea, bio med te ekstrakti smilja i velecvjetne divizme iz organskog uzgoja u Toskani s umirujućim i omekšavajućim svojstvima. Hijaluronska kiselina i kompleks hidratantnih sastojaka pomažu zadržati vodu na površini kože i smanjiti osjećaj suhoće nakon izlaganja suncu. Krema je prikladna za lice i tijelo te kožu čini mekom i hidratiziranom, istodobno je umiruje i pridonosi ujednačenijem izgledu preplanulosti. Miris karakteriziraju slatke voćne note.

Važno: Proizvod ne štiti od UV zraka. Tijekom izlaganja suncu uvijek upotrebljavajte proizvod za zaštitu od sunca s odgovarajućim zaštitnim faktorom SPF.

Glavne značajke

  • za sve tipove kože nakon izlaganja suncu
  • za lice i tijelo
  • s hijaluronskom kiselinom, ureom i bio medom
  • sa smiljem i velecvjetnom divizmom iz organskog uzgoja u Toskani
  • s hidratantnim, umirujućim, omekšavajućim i njegujućim učinkom
  • pomaže smanjiti osjećaj suhoće nakon izlaganja suncu
  • pridonosi naglašenom i ujednačenijem izgledu preplanulosti
  • ne pruža zaštitu od UV zraka

Primjena

Nakon izlaganja suncu nanesite na lice, vrat i tijelo te umasirajte dok se potpuno ne upije. Proizvod ne sadrži zaštitu od sunca: tijekom izlaganja suncu uvijek upotrebljavajte proizvod s odgovarajućim zaštitnim faktorom SPF.

Br. proiz. BTO-0351
Sadržaj: 200 ml
EAN: 8003140493123
Marka: Biofficina Toscana
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Primjena : Lice, Tijelo
Vrste proizvoda: Njega za sunčanje
Tip kože: Koža opterećena suncem
Značajke: Testirano na nikal, Unisex
PAO: 12 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca
Sastojci (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Propandiol, Myristyl Myristate, Lauryl Lactate, Jojoba Esters, Glyceryl Stearate, Cetearylalcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Helichrysum Italicum Flower Extract[1], Verbascum Thapsus Extract[1], Mel (Honey)[1], Acacia Decurrens Flower Wax, Helianthus Annus Seed Cera, Urea, Sodium Pca, Glycerin, Benzaldehyde, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hyaluronate, Sodium Benzoate, Sodium Lauroyl Glutamate, Niacinamide, Lactic Acid, Glycine, Benzyl Alcohol, Sodium Lactate, Benzylbenzoat, Mannose, Polyglycerin-3, Benzoic Acid, Glucose, Fructose, Alpha-Tocopherol (Vitamin E), Beta Glucan, Inositol, Parfum, Coumarin, Dehydroacetic Acid, Stearic Acid, Xanthan Gum

  1. iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana After-Sun Face & Body Cream