CENTIFOLIA Neutral Anti-Redness Serum, 30 ml

Nježna dodatna njega za cijelu obitelj

€ 14,59

(€ 486,33 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 30 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za osjetljivu i reaktivnu kožu
  • s pre-, pro- i postbioticima
  • pogodno i za bebe

Često naručeno zajedno sa Pai Skincare The Anthemis Soothing Moisturizer, 50 ml

CENTIFOLIA Neutral Anti-Redness Serum, 30 ml € 14,59 (€ 486,33 / l)
Pai Skincare The Anthemis Soothing Moisturizer, 50 ml € 47,99 (€ 959,80 / l)
Ukupna cijena: € 62,58
Opis

Ovaj lagani serum hrani osjetljivu i reaktivnu kožu sklonu atopijskom dermatitisu. Razvijen za cijelu obitelj, formuliran je s jedinstvenom sinergijom prebiotika, probiotika i postbiotika, kao i aktivnim polisaharidom.

Upotreba: Nanesite na lice i vrat ujutro i/ili navečer nakon čišćenja - samostalno ili prije uobičajene rutine njege kože.

Br. proiz. XDK-CENT-90020948
Sadržaj: 30 ml
EAN: 3537090020948
Marka: CENTIFOLIA
Konzistencija/oblik doziranja: Serum
Vrste proizvoda: Serumi
Tip kože: Nadražena koža, Osjetljiva koža
Značajke: Sigurno tijekom trudnoće, Unisex, Neparfurmirano, Vegansko
Mirisne note: Neutralnog mirisa
Certtifikati: Cosmébio
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: Pipeta / bočica s pipetom
Za koga?: Baby, Dijete
Sastojci (INCI)

Aqua, Propandiol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Undecane, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Ricinus Communis Seed Oil[1], Lactobacillus Ferment Lysate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Laminaria Ochroleuca Extract, Sodium Pca, Alpha Glucan Oligosaccharide, Bisabolol, Rhamnose, Glucose, Gluconic Acid, Tridecane, Xanthan Gum, Sclerotium Gum, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Sodium Benzoate

  1. Sastojci iz biološkog uzgoja

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za CENTIFOLIA Neutral Anti-Redness Serum

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

1,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
0 (0%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
1 (100%)

1 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.