CMD Naturkosmetik Losion za tijelo s Rügener kredom, 30 ml

Njega s važnim mineralima

€ 4,19

(€ 139,67 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 30 ml

Na zalihama imamo još samo 4 komada.

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • svojstva ujednačavanja
  • brzo se upija

Često naručeno zajedno sa Urtekram Aloe Vera Shower Gel, 500 ml

CMD Naturkosmetik Losion za tijelo s Rügener kredom, 30 ml € 4,19 (€ 139,67 / l)
Urtekram Aloe Vera Shower Gel, 500 ml € 12,49 (€ 24,98 / l)
Ukupna cijena: € 16,68
Opis

Ovim losionom za tijelo optimalno su njegovani svi tipovi kože. Sadrži originalnu ljekovitu kredu s otoka Rügen i mazi vas dragocjenim uljima i mineralima. Ima ujednačavajuća i regenerirajuća svojstva te mazi vaš nos mirisnim uljem lavande. Losion se također brzo upija i ostavlja kožu mekom.

Br. proiz. CMD-87211
Sadržaj: 30 ml
EAN: 4028719872110
Marka: CMD Naturkosmetik
Vrste proizvoda: Njega tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Lavanda
Certtifikati: NCS - Natural Cosmetics Standard
Sastojci (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], C 14-22 Alcohol, C12-20 Alkyl Glucoside, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Glycerin, Calcium Carbonate And Magnesium Carbonate And Iron Oxides, Alcohol, Rhus Verniciflua Peel Wax, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Potassium Sorbate, Lavandula Angustifolia Oil, Parfum, Tocopherol (Vitamin E), Phytic Acid, Geraniol[2], Linalool[2]

  1. iz biološkog uzgoja
  2. iz prirodnih eteričnih ulja
O Rügener liniji s kredom
Pravne informacije
Proizvođač: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Njemačka, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za CMD Naturkosmetik Losion za tijelo s Rügener kredom

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder