Dr. KONOPKA'S Soothing Face Cream, 50 ml

Razmazujuća njega lica s bio biljnom esencijom br. 54

€ 7,73 € 8,59 -10%

(€ 154,60 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 50 ml

Na stanju od 22. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do ponedjeljak, 26. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za osjetljivu kožu
  • hranjivo i hidratantno
  • ublažava osjećaj suhoće

Često naručeno zajedno sa Dr. KONOPKA'S Smoothing Face Serum, 30 ml

Dr. KONOPKA'S Soothing Face Cream, 50 ml € 7,73 (€ 154,60 / l)
Dr. KONOPKA'S Smoothing Face Serum, 30 ml € 6,74 (€ 224,67 / l)
Ukupna cijena: € 14,47
Opis

Zahvaljujući posebnoj bio biljnoj esenciji br. 54, ova je krema raskošna njega lica za osjetljive tipove kože. Njezina receptura sadrži važne vitamine i mineralne tvari koji u kombinaciji s ekstraktom anđelike pružaju hranjiva i hidratantna svojstva. Tako se umanjuje osjećaj suhoće i zatezanja, a koža ponovno može zablistati.

Br. proiz. NS-26242
Sadržaj: 50 ml
EAN: 4744183019133
Marka: Dr. KONOPKA'S
Primjena: 24-satna njega
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Vrste proizvoda: Kreme za lice
Tip kože: Osjetljiva koža
Značajke: Vegansko
Certtifikati: Vegan Society, BDIH - Cosmos Natural
PAO: 12 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: karton, lončić
Sastojci (INCI)

Aqua, Coco Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearate, Cetearylalcohol, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Angelica Archangelica Root Water[1], Melilotus Albus Extract[1], Saccharide Isomerate, Sorbus Sibirica Extract[1], Lavandula Angustifolia Oil[1], Mentha Piperita Leaf Water[1], Mentha Piperita Oil[1], Chamomilla Recutita Flower Water[1], Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract[1], Nuphar Luteum Root Extract[1], Althea Officinalis Root Extract[1], Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water[1], Rosa Canina Fruit Extract[1], Sodium Citrate, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Glyceryl Caprylate, Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Citric Acid

  1. iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Estonija, www.eurobiolab.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Dr. KONOPKA'S Soothing Face Cream