estelle & thild Vanilla Tangerine Nourishing Body Butter, 200 ml

Bogata njega tijela s luksuznom teksturom

€ 26,49

(€ 132,45 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihama imamo još samo 7 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za suhu kožu
  • hidratizira
  • intenzivno hrani
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa estelle & thild Vanilla Tangerine Instant Glow Body Oil, 100 ml

estelle & thild Vanilla Tangerine Nourishing Body Butter, 200 ml € 26,49 (€ 132,45 / l)
estelle & thild Vanilla Tangerine Instant Glow Body Oil, 100 ml € 26,49 (€ 264,90 / l)
Ukupna cijena: € 52,98
Opis

Ovaj bogati maslac za tijelo, sa svojom luksuznom, brzo upijajućom formulom, intenzivno hrani suhu kožu i pruža joj mekoću. Shea maslac i ulje jojobe pružaju bogatu vlagu i ostavljaju kožu svilenkasto mekom.

Br. proiz. LYK-332390
Sadržaj: 200 ml
EAN: 7350049332390
Marka: estelle & thild
Konzistencija/oblik doziranja: Maslac
Vrste proizvoda: Njega tijela
Tip kože: Za sve tipove kože, Suha koža
Značajke: Vegansko
Mirisne note: Vanilijaste, Citrusi/Nalik citrusima
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: limenka
Sastojci (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Coco Caprylate/Caprate, Cetearylalcohol, Shorea Stenoptera Seed Butter, Glycerin[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearat Citrat, Glyceryl Caprylate, Tocopherol (Vitamin E), Cetearyl Olivate, Xanthan Gum, Sorbitan Olivate, Parfum, Linalool, Limonene, Sodium Gluconate, Citric Acid, Sodium Benzoate

  1. Proizvedeno od bioloških sastojaka
  2. Sastojci iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Estelle & Thild EN, Äppelbovägen 60, 786 91, Vansbro, Švedska, weborders@estellethild.se, www.estellethild.com/contact-us

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za estelle & thild Vanilla Tangerine Nourishing Body Butter