estelle & thild Citrus Menthe Hand Soap, 250 ml

Učinkovito i nježno čisti ruke

€ 19,29

(€ 77,16 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 250 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 18,32 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 17,36 / kom.-10%
  • od 6 proizvoda samo € 15,81 / kom.-18%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • posebno blago prema koži
  • s aloe verom
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa estelle & thild Blossom Soufflé Body Cream, 200 ml

estelle & thild Citrus Menthe Hand Soap, 250 ml € 19,29 (€ 77,16 / l)
estelle & thild Blossom Soufflé Body Cream, 200 ml € 26,49 (€ 132,45 / l)
Ukupna cijena: € 45,78
Opis

Ovim luksuznim sapunom isperite nečistoće, posebno nježno i bez isušivanja kože.

Br. proiz. LYK-332345
Sadržaj: 250 ml
EAN: 7350049332345
Marka: estelle & thild
Konzistencija sapuna: Tekući
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Sapuni
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Menta/metvica, Citrusi/Nalik citrusima
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca s pumpicom
Sastojci (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin[1], Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Caprylate, Sodium Cocoamphodiacetate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Xanthan Gum, Parfum, Citral, Limonene, Linalool, Sodium Gluconate, Sodium Hydroxyde, Lactic Acid, Sodium Benzoate

  1. Proizvedeno od bioloških sastojaka
  2. Sastojci iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Estelle & Thild EN, Äppelbovägen 60, 786 91, Vansbro, Švedska, weborders@estellethild.se, www.estellethild.com/contact-us

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za estelle & thild Citrus Menthe Hand Soap

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder