Eterea Cosmesi Naturale Jus of Summer Scented Water, Tiaré (100 ml)

Nježna mirisna voda kao ljetni pratilac

€ 17,69

(€ 176,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Miris: Tiaré

Na zalihama imamo još samo 2 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • hidratantni učinak
  • regenerirajuća svojstva
  • Testirano na nikal Testirano na nikal
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Eterea Cosmesi Naturale Cucumber & Fresh Flower Refreshing Shower Gel, 250 ml

Eterea Cosmesi Naturale Jus of Summer Scented Water, Tiaré (100 ml) € 17,69 (€ 176,90 / l)
Eterea Cosmesi Naturale Cucumber & Fresh Flower Refreshing Shower Gel, 250 ml € 13,49 (€ 53,96 / l)
Ukupna cijena: € 31,18
Opis

Jedinstvena formulacija mirisne vode bogata je biljnim ekstraktima i aloe verom. Obavija vas ljetnim mirisom koji u isto vrijeme osvježava i hidratizira.

Primjena: Po potrebi - također nekoliko puta dnevno - poprskati po tijelu i kosi.

Br. proiz. ETE-SEASUN10
Sadržaj: 100 ml
EAN: 8056269410946
Marka: Eterea Cosmesi Naturale
Konzistencija/oblik doziranja: Sprej
Vrste proizvoda: Parfemi
Značajke: Testirano na nikal, Vegansko
Mirisne note: Cvjetne, Egzotične, Kokos, Vanilijaste, Citrusi/Nalik citrusima
PAO: 6 mjeseci
Upozorenje: Izbjegavajte kontakt s očima i po potrebi isperite s puno vode
Sastojci (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Parfum, Aqua, Caprylyl/Capryl Glucoside, Saccharide Isomerate, Niacinamide, Sodium Pca, Bifurcaria Bifurcata Extract, Vitis Vinifera Fruit Meristem Cell Culture, Acetyl Tyrosine, Malpighia Glabra (Acerola) Fruit Extract, Ascorbic Acid (Vitamin C), Glycerin, Hyaluronic Acid, Hydrolized Rice Protein, Trehalose, Polyglyceryl-3 Cocoate, Polyglyceryl -10 Laurate, Urea, Citricacid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Hydroxyethyl Cellulose, Dehydroacetic Acid, Sodium Citrate

Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: ETEREA cosmesi naturale, Via N. Giacumbi, 23, 81055, Santa Maria C.V. (CE), Italija, customer@etereacosmesi.it

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Eterea Cosmesi Naturale Jus of Summer Scented Water

2 recenzije kupaca u drugim jezicima

2,5 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
0 (0%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
1 (50%)
2 zvjezdice
1 (50%)
1 zvjezdica
0 (0%)

2 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder