Gyada Cosmetics Balzam za zaglađivanje kose, 200 ml

Jednostavna njega za novi sjaj kose

€ 13,49

(€ 67,45 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za ravnu kosu
  • olakšava češljanje
  • antistatička svojstva

Često naručeno zajedno sa Gyada Cosmetics Maska za zaglađivanje kose, 250 ml

Gyada Cosmetics Balzam za zaglađivanje kose, 200 ml € 13,49 (€ 67,45 / l)
Gyada Cosmetics Maska za zaglađivanje kose, 250 ml € 18,69 (€ 74,76 / l)
Ukupna cijena: € 32,18
Opis

Regenerator pruža nježnu njegu nakon pranja kose s ekstraktima lana, zobi, acai bobica i amaranta. Zahvaljujući potpuno prirodnim aktivnim sastojcima s antistatičkim svojstvima, olakšava češljanje. Istovremeno, kosa postaje mekana, glatka i svilenkasta.

Upotreba:

  • Nanesite na vlažnu kosu nakon šamponiranja.
  • Ostavite da djeluje nekoliko minuta, a zatim isperite.
Br. proiz. GYA-GC153
Sadržaj: 200 ml
EAN: 8054609981583
Marka: Gyada Cosmetics
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Njega kose
Tip kose: Ravna kosa
Značajke: Testirano na nikal, Sigurno tijekom trudnoće, Vegansko
Certtifikati: AIAB
PAO: 6 mjeseci
Vrsta pakiranja: tuba
Sastojci (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Glycerin, Behenamidopropyl Dimethylamine, C15-19 Alkane, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Linum Usitatissimum Seed Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Avena Sativa (Oat) Leaf/Stalk Extract[1], Euterpe Oleracea Fruit Extract, Amaranthus Hypochondriacus Leaf Extract, Hydrolized Wheat Protein, Alanine, Arginin, Histidine, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Pca Glyceryl Oleate, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Parfum[2], Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Propandiol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  2. u skladu s AIAB smjernicama
Prikladni proizvodi
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italija, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Gyada Cosmetics Balzam za zaglađivanje kose

5 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,2 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
4 (80%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
1 (20%)

5 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 5 recenzija na drugim jezicima.