Gyada Cosmetics Pjena za čišćenje, 100 ml

Nježna formula za čišćenje s kamilicom i različkom

€ 9,35 € 10,39 -10%

(€ 93,50 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • uklanja šminku i nečistoće
  • posebno nježno
  • AIAB AIAB
  • Testirano na nikal Testirano na nikal
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa La Saponaria Attivi Puri hijaluronska kiselina različitih molekularnih težina, 30 ml

Gyada Cosmetics Pjena za čišćenje, 100 ml € 9,35 (€ 93,50 / l)
La Saponaria Attivi Puri hijaluronska kiselina različitih molekularnih težina, 30 ml € 9,35 (€ 311,67 / l)
Ukupna cijena: € 18,70
Opis

Pjena za čišćenje nježno čisti i uklanja nečistoće i ostatke šminke bez narušavanja prirodne ravnoteže kože. Njegova formula je blaga za kožu i hrani je kamilicom i različkom.

Upotreba:

  • Umasirajte u vlažnu kožu kružnim pokretima.
  • Zatim isperite.
Br. proiz. GYA-GC166
Sadržaj: 100 ml
EAN: 8054609982740
Marka: Gyada Cosmetics
Vrste proizvoda: Proizvodi za čišćenje lica
Značajke: Testirano na nikal, Vegansko
Certtifikati: AIAB
PAO: 6 mjeseci
Upozorenje: Izbjegavajte kontakt s očima i po potrebi isperite s puno vode, Nemojte gutati/piti, Koristiti samo izvana., Koristiti samo na zdravoj koži, Proizvod čuvajte na sigurnom i izvan dohvata djece
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Sredstvo za čišćenje lica (tekstura): Pjena za čišćenje
Sastojci (INCI)

Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sorbit, Lauryl Glucoside, Decyl Glucoside, Chamomilla Recutita Flower Water, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Centaurea Cyanus Flower Water, Benzyl Alcohol, Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract, Malva Sylvestris Flower/Leaf Extract[1], Panthenol, Guaiazulene, Allantoin, Tocopherylacetat, Urea, Sodium Chloride, Parfum[2], Betaine, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Undecane, Tridecane, Phenylethanol, Caprylyl Glycol, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxyde

  1. iz biološkog uzgoja
  2. u skladu s AIAB smjernicama
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italija, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Gyada Cosmetics Pjena za čišćenje

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena