Lavera Učvršćujuća dnevna njega, 50 ml

Učvršćujuća dnevna njega s bakuchiolom, spilantholom i trostrukom hijaluronskom kiselinom

€ 17,19

(€ 343,80 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 50 ml

Na zalihama imamo još samo 8 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 16,33 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 15,47 / kom.-10%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za normalnu i zrelu kožu
  • pruža intenzivnu hidrataciju
  • sa svojstvima protiv znakova starenja
  • podržava sintezu kolagena

Često naručeno zajedno sa Lavera Basis Sensitiv Gel za umivanje, 125 ml

Lavera Učvršćujuća dnevna njega, 50 ml € 17,19 (€ 343,80 / l)
Lavera Basis Sensitiv Gel za umivanje, 125 ml € 6,29 (€ 50,32 / l)
Ukupna cijena: € 23,48
Opis

Zahvaljujući inovativnim sastojcima bakuchiolu i spilantholu, proizvod Učvršćujuća dnevna njega potiče prirodni sustav kolagena u koži. Trostruka hijaluronska kiselina intenzivno hidratizira kožu te joj pruža puniji i čvršći izgled. Svilenkasta tekstura brzo se upija i ugodno njeguje kožu. Za čvršće konture i blistav ten.


Primjena:

  • Za optimalan rezultat dragocjenu kremu ujutro nanesite kružnim pokretima na očišćenu kožu.
  • Navečer se preporučuje upotreba učvršćujuće noćne njege.
Br. proiz. LA-116692
Sadržaj: 50 ml
EAN: 4021457668342
Marka: Lavera
Lavera: Zaglađujuća njega za kožu nakon 30
Primjena: Dnevna njega
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Vrste proizvoda: Kreme za lice
Tip kože: Zrela koža
Značajke: Vegansko
Mirisne note: Cvjetne, Svježe
Certtifikati: NaTrue, Vegan Society
Opće informacije: Nova receptura
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: staklo, karton, lončić
Sastojci (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Glycerin, Crambe Abyssinica Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Glyceryl Stearate, Shea Butter Ethyl Esters, Undecane, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Sodium Stearoyl Glutamate, Bakuchiol, Acmella Oleracea Extract, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glycerin Soja Oil[1], Lavandula Hybrida (Lavandin) Flower Extract[1], Gossypium Hirsutum (Cotton) Extract[1], Pongamia Glabra (Karanja) Seed Oil, Tridecane, Isoamyl Laurate, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hydroxyde, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Lactic Acid, Brassica Campestris Sterols, Citric Acid, Parfum[2], Linalool[2], Limonene[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Citrus Bergamia Peel Oil[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Geraniol[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Citronellol[2], Lavandula Oil/Extract[2], Geranyl Acetate[2], Benzyl Salicylate[2], Citral[2], Menthol[2], Beta-Caryophyllene[2], Pogostemon Cablin Oil[2], Anethole[2], Terpineol[2], Camphor[2], Eugenol[2], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[2], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil[2], Terpinolene[2], Carvone[2], Alpha-Terpinene[2]

  1. Sirovine iz kontroliranog biološkog uzgoja
  2. iz prirodnih eteričnih ulja
Napomena proizvođača
Prikladni proizvodi
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Njemačka, www.lavera.de/impressum

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Lavera Učvršćujuća dnevna njega

17 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
23 (37%)
4 zvjezdice
19 (31%)
3 zvjezdice
15 (24%)
2 zvjezdice
3 (4%)
1 zvjezdica
1 (1%)

61 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 17 recenzija na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder