PRIMAVERA Opuštajuća krema za tuširanje, 200 ml

Nježno čišćenje s baršunasto mekim mirisom lavande i vanilije

€ 9,35 € 10,39 -10%

(€ 46,75 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihama imamo još samo 8 komada.

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • nježan prema koži i pH-neutralan
  • balansiranje i hidratacija

Često naručeno zajedno sa PRIMAVERA Sve najbolje Balzam za tuširanje, 200 ml

PRIMAVERA Opuštajuća krema za tuširanje, 200 ml € 9,35 (€ 46,75 / l)
PRIMAVERA Sve najbolje Balzam za tuširanje, 200 ml € 9,35 (€ 46,75 / l)
Ukupna cijena: € 18,70
Opis

Krema za tuširanje nježna za kožu sadrži odabrana organska ulja himalajske ruže, trešnje i makadamije u kombinaciji s organskom vodom lavande i nježnim prirodnim surfaktantima. Čisti kožu na blag i prirodan način i izuzetno je ugodan za kožu zahvaljujući pH-neutralnoj formuli. Istodobno hidratizira i nudi balansirajuća svojstva, dok miris organske lavande i vanilije osigurava opuštajuće trenutke njege.

Primjena: Umasirati u vlažnu kožu, zatim dobro isprati.

Br. proiz. PRIM-26530
Sadržaj: 200 ml
EAN: 4086900265301
Marka: PRIMAVERA
PRIMAVERA linije proizvoda: Pure Entspannung
Vrste proizvoda: Higijena tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Vegansko
Mirisne note: Lavanda, Vanilijaste
Certtifikati: Leaping Bunny, NaTrue
Sastojci (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Disodium Cocoyl Glutamate, Alcohol[2], Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Glycerin, Lavandula Angustifolia (Lavender) Water[2], Carrageenan, Parfum[1], Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract[2], Lavandula Oil/Extract[2], Eucalyptus Globulus Oil[1], Macadamia Ternifolia Seed Oil[2], Prinsepia Utilis Seed Oil[2], Xanthan Gum, Lactic Acid, Linalool[1], Geraniol[1], Citronellol[1], Linalyl Acetate[1], Geranyl Acetate[1], Beta-Caryophyllene[1], Camphor[1]

  1. prirodni sastojci 100 % prirodno čistih eteričnih ulja
  2. kontroliranog biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Njemačka, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za PRIMAVERA Opuštajuća krema za tuširanje

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena