PRIMAVERA Ulje za intimnu njegu, 30 ml

Nježna podrška s uljem sjemenki nara

€ 15,59

(€ 519,67 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 30 ml

Na zalihama imamo još samo 9 komada.

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 14,03 / kom.-10%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za svakodnevnu njegu
  • idealno nakon brijanja
  • s muškatnom kaduljom i ružinim geranijem

Često naručeno zajedno sa Farfalla Frauenleben ulje za intimnu njegu, 30 ml

PRIMAVERA Ulje za intimnu njegu, 30 ml € 15,59 (€ 519,67 / l)
Farfalla Frauenleben ulje za intimnu njegu, 30 ml € 17,69 (€ 589,67 / l)
Ukupna cijena: € 33,28
Opis

Ovo nježno mirisno ulje prikladno je za svakodnevnu njegu intimnog područja – također nakon brijanja. Njegova formula s uljem sjemenki nara, muškatnom kaduljom i ružinim geranijem dodatno ima zaštitna svojstva.

Br. proiz. PRIM-38450
Sadržaj: 30 ml
EAN: 4086900384507
Marka: PRIMAVERA
Konzistencija/oblik doziranja: Ulje
Vrste proizvoda: Intimna njega
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Vegansko
Mirisne note: Cvjetne
Certtifikati: Leaping Bunny, NaTrue
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: staklo, boca s pumpicom
Sastojci (INCI)

Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil[1], Parfum[2], Salvia Sclarea (Clary) Oil[1], Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Cananga Odorata Oil/ Extract[1], Lavandula Oil/Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Linalool[2], Limonene[2], Citronellol[2], Geraniol[2], Benzylbenzoat[2], Citral[2], Farnesol[2], Benzyl Salicylate[2], Eugenol[2], Linalyl Acetate[2], Beta-Caryophyllene[2], Pinene[2], Geranyl Acetate[2], Terpineol[2], Vanillin[2], Terpinolene[2], Camphor[2], Sclareol[2]

  1. kontroliranog biološkog uzgoja
  2. prirodni sastojak eteričnih ulja
Pravne informacije
Proizvođač: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Njemačka, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za PRIMAVERA Ulje za intimnu njegu

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder