SANTAVERDE ORIGINALS aloepur 100% čisti organski direktni sok aloe vere, 330 ml
Idealno i za smoothieje i miješane napitke
€ 15,59
(€ 47,24 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- sadrži bioaktivne vrijedne tvari
- posebno nježno obrađeno
- spremno za konzumaciju u staklenoj boci
-
Vegan Society -
EU-Bio pečat -
Unisex -
Vegansko
Opis
Svježi listovi aloe vere beru se ručno i posebno nježno prerađuju u čisti, nerazrijeđeni sok. Glavni sastojak aloveroza sadržan je u minimalnoj količini od 1200 mg/l, a sok sadrži brojne bioaktivne vrijedne tvari. Sok je spreman za konzumaciju i može se koristiti na različite načine.
Preporuka za konzumaciju:
- Prije uporabe dobro protresite.
- Svakodnevno prije doručka popijte 50 ml aloepura čistog ili pomiješanog s dobrom mineralnom vodom ili voćnim sokom.
- Dnevna količina od 50 ml može se po potrebi povećati 2-3 puta.
Napomene:
- Unos ovog soka trebao bi biti dio uravnotežene i raznolike prehrane te zdravog načina života.
- Prirodno mutan sok sadrži prirodne lebdeće tvari i može stvoriti talog.
Savjet: Kao baza za miješane napitke i smoothieje.
| Br. proiz. | SV-1300 |
|---|---|
| Sadržaj: | 330 ml |
| EAN: | 4005529130005 |
| Marka: | SANTAVERDE |
| SANTAVERDE linije proizvoda: | ALOEPUR |
| Biljna vrsta: | Aloe Vera |
| Konzistencija/oblik doziranja: | Tekućina |
| Vrste proizvoda: | Dodaci prehrani |
| Značajke: | Bez alkohola, Bez plastike, Unisex, Vegansko |
| Certtifikati: | Vegan Society, EU-Bio pečat |
| Opće informacije: | Proizvod podložan prirodnim varijacijama, Dobro protresite prije upotrebe. |
| Napomena o skladištenju: | Nakon otvaranja čuvati u hladnjaku i potrošiti u roku od nekoliko dana, Nakon upotrebe ponovno zatvorite ambalažu |
| Vrsta pakiranja: | boca, staklo |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
100 % Sok od aloe vera lišća[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 8 / 2 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 0,5 g |
| od toga Šećer | 0,5 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 0,4 g |
| Bjelančevine | <0,1 g |
| Sol | 0,02 g |
Sastav
| Sastav | po dnevnoj dozi/porciji (50 ml) | po dnevnoj dozi/porciji (100 ml) | po dnevnoj dozi/porciji (150 ml) |
|---|---|---|---|
| Aloveroza | 0,06 g | 0,12 g | 0,18 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Santaverde GmbH, Borsteler Bogen 27B, 22453, Hamburg, Njemačka, www.santaverde.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za SANTAVERDE ORIGINALS aloepur 100% čisti organski direktni sok aloe vere
3 recenzije kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 5 | (33%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 6 | (40%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 1 | (6%) |
| 1 zvjezdica | | 3 | (20%) |
15 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 3 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.