LÉA NATURE SO BiO étic Obnavljajuća noćna krema za njegu, 50 ml

Nježna tekstura za blistavo buđenje

€ 15,39

(€ 307,80 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 50 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • podržava noćni oporavak kože
  • sadrži hijaluronsku kiselinu i aloe veru

Često naručeno zajedno sa LÉA NATURE SO BiO étic Aloe vera hidratantna krema, 50 ml

LÉA NATURE SO BiO étic Obnavljajuća noćna krema za njegu, 50 ml € 15,39 (€ 307,80 / l)
LÉA NATURE SO BiO étic Aloe vera hidratantna krema, 50 ml € 13,99 (€ 279,80 / l)
Ukupna cijena: € 29,38
Opis

Noćna krema za njegu marke LÉA NATURE SO BiO étic posebno je prilagođena intenzivnoj njezi kože tijekom noćne faze njege. Vrijedna formula sadrži hidratantne i zaglađujuće aktivne sastojke. Krema podržava prirodne procese kože i osigurava podatan, blistav izgled tena. S prirodnim biljnim ekstraktima i uljima pruža nježnu, ali učinkovitu njegu.

Primjena: Za optimalne rezultate jednostavno nakon večernjeg čišćenja lica nanesite malu količinu kreme na lice, vrat i dekolte te nježno umasirajte.

Br. proiz. GLN-5007658
Sadržaj: 50 ml
EAN: 3517360027891
Marka: LÉA NATURE SO BiO étic
Highlights: ⚡Mega popusti
Primjena: Noćna njega
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Vrste proizvoda: Kreme za lice
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Sigurno tijekom trudnoće, Unisex
PAO: 6 mjeseci
Sastojci (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearylalcohol, Glycerin, Lacta Asinus[1], Hydrogenated Coconut Oil, Propandiol, Decyl Oleate, Dicaprylyl Carbonate, Cetyl Phosphate, Behenylalkohol, Lactobacillus Ferment, Lactobacillus Ferment Lysate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Linolenic Acid, Stearic Acid, Palmitic Acid, Oleic Acid, Linoleic Acid, Arginin, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Coco Caprylate/Caprate, Triheptanoin, C9-12 Alkane, Gellan Gum, Cellulose, Dilinoleic Acid/Butanediol Copolymer, Castor Oil/Ipdi Copolymer, Cellulose Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Parfum, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Phytic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Linalool, Vanillin, Benzaldehyde

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Laboratoire Lea, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Francuska, contact@leanature.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za LÉA NATURE SO BiO étic Obnavljajuća noćna krema za njegu

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder