Töpfer Babycare gel za zube, 50 ml

Čisti zube najmlađih nježnom i prirodnom formulom

€ 6,29

(€ 125,80 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 50 ml

Na zalihama imamo još samo 2 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • od prvog mliječnog zuba
  • s ksilitolom i silicijevom zemljom
  • bez fluorida i tenzida

Često naručeno zajedno sa happybrush dentural® KIDS pasta za zube bez fluorida za prve zube, 75 ml

Töpfer Babycare gel za zube, 50 ml € 6,29 (€ 125,80 / l)
happybrush dentural® KIDS pasta za zube bez fluorida za prve zube, 75 ml € 3,09 (€ 41,20 / l)
Ukupna cijena: € 9,38
Opis

Ovaj gel za zube nudi nježnu i prirodnu njegu od prvog zubića. Prirodnom snagom Bio nevena i fine silicijeve zemlje posebno nježno čisti osjetljivo područje i bez tenzida. Zahvaljujući sadržanom ksilitolu gel pomaže u zaštiti od karijesa, potpuno bez fluorida. Formula je također bez mentola i zato savršeno prikladna za bebe.

Primjena:

  • Od prvog mliječnog zuba do 2. rođendana četkajte količinom veličine zrna graška do 2 × dnevno.
  • Od 2. rođendana četkajte zube 2-3 × dnevno uz odgovarajuću opskrbu fluoridom.
Br. proiz. XPI-TOE-60068110
Sadržaj: 50 ml
EAN: 4006303009708
Marka: Töpfer
Konzistencija/oblik doziranja: Gel
Vrste proizvoda: Oralna i dentalna njega, Njega za bebe i djecu
Značajke: Bez fluorida
Certtifikati: ECOCERT - Cosmos Organic, EU-Bio pečat
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: karton, tuba
Za koga?: Baby, Dijete
Sastojci (INCI)

Glycerin[1], Aqua, Hydrated Silica, Xylit, Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract[2], Calendula Officinalis Flower Extract[2], Hippophae Rhamnoides (Sanddorn) Fruit Extract[2], Commiphora Myrrha Resin Extract[2], Iris Germanica Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Carrageenan, Caprylic/Capric Triglyceride, P-Anisic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxyde

  1. Proizvedeno od bioloških sastojaka
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Töpfer GmbH, Heisinger Straße 6, 87463, Dietmannsried, Njemačka, www.toepfer-babywelt.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Töpfer Babycare gel za zube

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena