You & Oil Tonik za lice, 50 ml

Hidratantna vodica za lice

€ 16,69

(€ 333,80 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 50 ml

Na zalihama imamo još samo 9 komada.

Očekivana dostava: utorak, 06. listopada, ako naručite do: četvrtak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za svaki tip kože
  • s mješavinom eteričnih ulja
  • njeguje nježno, ali učinkovito
  • Unisex Unisex

Često naručeno zajedno sa Hej Organic Naked Glow Boosting Face Serum, 30 ml

You & Oil Tonik za lice, 50 ml € 16,69 (€ 333,80 / l)
Hej Organic Naked Glow Boosting Face Serum, 30 ml € 15,59 (€ 519,67 / l)
Ukupna cijena: € 32,28
Opis

Uz ovaj tonik za lice marke You & Oil možete koži pružiti hidrataciju u bilo kojem trenutku, bilo prije ili nakon rutine njege kože. Tonik njeguje nježno, ali učinkovito i pruža svjež osjećaj na koži. Formula je obogaćena eteričnim uljima i prikladna je za sve tipove kože.

Primjena:
Ujutro i navečer nanesite na očišćeno lice. Tonik je idealan za primjenu prije uljnih seruma.

Br. proiz. XBO-SCT-YO10
Sadržaj: 50 ml
EAN: 4779059700273
Marka: You & Oil
Konzistencija/oblik doziranja: Tonik
Vrste proizvoda: Hidrolati i tonici
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Unisex
Sastojci (INCI)

Rosa Damascena Flower Water, Pentylene Glycol, Aqua, Glycerin, Malva Sylvestris Extract, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Potassium Sorbate, Citric Acid, Linalool[1], Citronellol[1], Geraniol[1], Eugenol[1], Benzyl Alcohol[1]

  1. prirodni sastojci eteričnog ulja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za You & Oil Tonik za lice