Zotter Schokoladen Bio uskrsna kolekcija "12 vrsta", 12 komada
Best of Zotter
€ 33,49
(€ 2,79 / kom, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- raznolike sorte
- ručno izrađeno
- djelomično s alkoholom
Opis
Ova ručno rađena uskrsna kolekcija sadrži 12 različitih malih ručno rađenih čokolada, savršenih za kušanje, slatko uživanje i poklanjanje.
- Maslac karamel
- Liker od jaja (sadrži alkohol)
- Nougat od lješnjaka s krokantom
- Borovnice + krema od limuna
- Maline
- Karamel + limun
- Mango Tango
- Marc de Champagne (sadrži alkohol)
- Nougat Variation
- Pistacije (sadrži alkohol)
- Čokoladna pčelica
- Whisky karamel pekan (sadrži alkohol)
Zapakirano u elegantnu poklon kutiju s uskrsnom omotnicom.
| Br. proiz. | XPI-ZSM-24981 |
|---|---|
| Sadržaj: | 12 komada |
| EAN: | 9006403047230 |
| Marka: | Zotter Schokoladen |
| Vrste proizvoda: | Čokolade |
| Značajke: | S alkoholom |
| Certtifikati: | EU-Bio pečat |
| Napomena o skladištenju: | Čuvati u posudi otpornoj na mirise, Čuvati na hladnom, suhom i tamnom mjestu, Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti |
Sirovine
sirovi šećer od trske[1],
- iz pravedne trgovine, ukupni udio pravedne trgovine 66% / iz kontrolirane ekološke poljoprivrede
- iz kontroliranog ekološkog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2294 / 548 kj / kcal |
| Masti | 38 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 19 g |
| Ugljikohidrati | 43 g |
| od toga Šećer | 39 g |
| Bjelančevine | 7,2 g |
| Sol | 0,19 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austrija, www.zotter.at |
|---|