Biofficina Toscana 03 - Glycolic Shine Activator 03, 150 ml

Prvi korak njege za sjajnu kosu

€ 13,49

(€ 89,93 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 150 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 12,54 / kom.-7%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za beživotnu kosu bez sjaja
  • s 4 % glikolne kiseline i kamelijom
  • za sjajan, gladak izgled i njegu
  • smanjuje poroznost i pruža sjajan izgled
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana 04 - Glycolic Shine Leave-in Serum, 100 ml

Biofficina Toscana 03 - Glycolic Shine Activator 03, 150 ml € 13,49 (€ 89,93 / l)
Biofficina Toscana 04 - Glycolic Shine Leave-in Serum, 100 ml € 15,59 (€ 155,90 / l)
Ukupna cijena: € 29,08
Opis

03 - Glycolic Shine Activator 03 marke Biofficina Toscana tretman je za sjaj kose s 4 % glikolne kiseline, osmišljen za blistav izgled i efekt sjaja po dužinama. Glikolna kiselina pomaže smanjiti poroznost i zagladiti površinu kose te pridonosi mekšem, svilenkastijem i sjajnijem izgledu.

Formula sadrži i uljni ekstrakt toskanske kamelije s njegujućim svojstvima, ružmarinovu vodicu te bio ekstrakte kamilice, limuna i lanenih sjemenki. Učinak sjaja i zaglađivanja priprema dužine za sljedeće korake linije Glycolic Shine te pridonosi laganoj, svilenkastoj i sjajnoj kosi s efektom visokog sjaja. Miris karakteriziraju slatke voćne note.

Glavne značajke

  • za beživotnu kosu bez sjaja
  • s 4 % glikolne kiseline
  • s uljnim ekstraktom toskanske kamelije i ružmarinovom vodicom
  • s bio ekstraktima kamilice, limuna i lanenih sjemenki
  • za sjajan i gladak izgled te njegu
  • pomaže smanjiti poroznost i zagladiti površinu kose
  • pruža sjaj dužinama i efekt visokog sjaja
  • 3. korak rutine Glycolic Shine

Primjena

Nakon uporabe šampona i regeneratora nanesite na mokru kosu, ostavite da djeluje nekoliko minuta i temeljito isperite. Zatim po želji nastavite sa sljedećim tretmanima linije Glycolic Shine.

Br. proiz. BTO-0343
Sadržaj: 150 ml
EAN: 8003140492942
Marka: Biofficina Toscana
Konzistencija/oblik doziranja: Serum
Vrste proizvoda: Njega kose
Tip kose: Za svaki tip kose
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Voćne, Slatke
PAO: 12 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca
Sastojci (INCI)

Aqua, Glycolic Acid, Glycerin, Sodium Hydroxyde, Camellia Japonica Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Water, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Citrus Limon (Lemon) Peel Extract[1], Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E)

  1. iz biološkog uzgoja
Pravne informacije
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana 03 - Glycolic Shine Activator 03

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder