Biofficina Toscana 04 - Glycolic Shine Leave-in Serum, 100 ml

Hranjiva njega za meku i sjajnu kosu

€ 15,59

(€ 155,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 14,49 / kom.-7%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za beživotnu kosu bez sjaja
  • s 1 % glikolne kiseline i fitokeratinom
  • za sjajan izgled, njegu i jačanje
  • bez ispiranja, za sjajnu i svilenkasto meku kosu
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana 03 - Glycolic Shine Activator 03, 150 ml

Biofficina Toscana 04 - Glycolic Shine Leave-in Serum, 100 ml € 15,59 (€ 155,90 / l)
Biofficina Toscana 03 - Glycolic Shine Activator 03, 150 ml € 13,49 (€ 89,93 / l)
Ukupna cijena: € 29,08
Opis

04 - Glycolic Shine Leave-in Serum marke Biofficina Toscana tretman je bez ispiranja, osmišljen za sjajan, mekan izgled kose i efekt visokog sjaja. Formula sadrži 1 % glikolne kiseline i uljni ekstrakt toskanske kamelije s njegujućim svojstvima u kombinaciji s fitokeratinom iz konoplje i riže, koji pomaže ojačati kosu i održati njezinu podatnost.

Sastav nadopunjuju aminokiseline biljnog podrijetla s njegujućim svojstvima, pantenol i fermentirana rižina voda bogata aminokiselinama i proteinima. Glikolna kiselina pomaže smanjiti poroznost i zagladiti površinu kose, dok fitokeratin i aminokiseline pridonose njezi i ojačanom izgledu dužina. Serum kosu čini mekom, svilenkastom i sjajnom te joj pruža efekt visokog i zrcalnog sjaja. Može se upotrebljavati samostalno ili kao 4. korak rutine Glycolic Shine. Miris karakteriziraju slatke voćne note.

Glavne značajke

  • za beživotnu kosu bez sjaja
  • s 1 % glikolne kiseline i uljnim ekstraktom toskanske kamelije
  • s fitokeratinom iz konoplje i riže te aminokiselinama biljnog podrijetla
  • s pantenolom i fermentiranom rižinom vodom
  • za sjaj, njegu i ojačan izgled kose
  • pomaže smanjiti poroznost i zagladiti površinu kose
  • kosu čini mekom, svilenkastom i sjajnom
  • formula bez ispiranja, 4. korak rutine Glycolic Shine

Primjena

Rasporedite po opranoj i ručnikom prosušenoj kosi te nastavite sa sušenjem. Ne ispirite. Može se upotrebljavati samostalno ili kao 4. korak rutine Glycolic Shine.

Br. proiz. BTO-0344
Sadržaj: 100 ml
EAN: 8003140492959
Marka: Biofficina Toscana
Konzistencija/oblik doziranja: Serum
Vrste proizvoda: Njega kose
Tip kose: Za svaki tip kose
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Voćne, Slatke
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca s pumpicom
Sastojci (INCI)

Aqua, Sodium Hydroxyde, Glycerin, Xanthan Gum, Glycolic Acid, Camellia Japonica Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Centaurea Cyanus Flower Water[1], Serin, Threonine, Arginine Hci, Oryza Sativa Extract, Wheat Amino Acids, Saccharomyces Ferment Lysate Filtrate, Hydrolyzed Hemp Seed Extract, Algin, Panthenol, Soy Amino Acids, Hydrolized Rice Protein, Rosmarinus Officinalis Leaf Water, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Stearoyl Lactylate, Sodium Benzoate, Tocopherol (Vitamin E), Parfum, Benzyl Alcohol, Tapioca Starch, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Citric Acid

  1. iz biološkog uzgoja
Pravne informacije
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana 04 - Glycolic Shine Leave-in Serum

2 recenzije kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
3 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

3 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder