Santé – naturally. Pore Control Čvrsti čistač lica, 60 g

Blaga formula za matirani finiš

€ 6,29

(€ 104,83 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 60 g

Na zalihama imamo još samo 4 komada.

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za mješovitu kožu
  • s kompleksom niacinamida
  • održivo i izdašno

Često naručeno zajedno sa Santé – naturally. Pore Control Hidratantna krema, 50 ml

Santé – naturally. Pore Control Čvrsti čistač lica, 60 g € 6,29 (€ 104,83 / kg)
Santé – naturally. Pore Control Hidratantna krema, 50 ml € 10,49 (€ 209,80 / l)
Ukupna cijena: € 16,78
Opis

Čvrsto čišćenje lica marke SANTE dubinski čisti pore i oplemenjuje ten. Uz kombinaciju BHA, organskog zelenog čaja i niacinamida, masna koža u T-zoni idealno je matirana i ostaje svježa. S održivom alternativom dajete vrijedan doprinos uštedi plastike u isto vrijeme.

Primjena:

  • Nanesite izravno na vlažno lice ili zapjenite u rukama s vodom.
  • Izbjegavajte područje oko očiju i zatim isperite mlakom vodom.
  • Nakon upotrebe ostavite čistač lica da se potpuno osuši i pohranite na suho mjesto.
  • Nakon otprilike 2-3 korištenja stvara se optimalna pjena.
Br. proiz. LOGO-40645
Sadržaj: 60 g
EAN: 4055297219907
Marka: Santé – naturally.
Konzistencija/oblik doziranja: Čvrsto
Vrste proizvoda: Proizvodi za čišćenje lica
Tip kože: Mješovita koža
Značajke: Vegansko
Certtifikati: NaTrue
Vrsta pakiranja: karton
Sastojci (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Maris Sal, Cetearylalcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Caolin Clay, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Citricacid, Inulin, Parfum[2], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[1], Salicylic Acid, Aqua, Glycerin, Alcohol[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Camelia Sinensis Leaf Extract[1], Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Linalool[2], Limonene[2], Citral[2], Citronellal[2], Eugenol[2], CI 75810 (Chlorophyllin-Copper Complex)

  1. iz kontroliranog organskog uzgoja
  2. od prirodnih eteričnih ulja
O Pore Control liniji proizvoda
Informacija proizvođača
Pravne informacije
Proizvođač: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Njemačka, post@logocos.de, www.logocos.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Santé – naturally. Pore Control Čvrsti čistač lica

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder