Töpfer Babycare kupka s mekinjama, 150 ml

Dodatak kupki za vašeg malog miljenika

€ 4,19

(€ 27,93 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 150 ml

Na zalihama imamo još samo 8 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za osjetljivu bebinu kožu
  • s bio-ekstraktom pšeničnih mekinja
  • nježno čisti i pruža hidrataciju

Često naručeno zajedno sa Töpfer Babycare ulje za njegu i masažu, 100 ml

Töpfer Babycare kupka s mekinjama, 150 ml € 4,19 (€ 27,93 / l)
Töpfer Babycare ulje za njegu i masažu, 100 ml € 6,09 (€ 60,90 / l)
Ukupna cijena: € 10,28
Opis

Blaga kupka s mekinjama marke Töpfer štiti i čisti nježnu kožu Vaše bebe prirodnom formulom s Bio ekstraktom pšeničnih mekinja, bez isušivanja. Dodatak za kupanje prikladan je za Vaše malo blago od rođenja, posebno je blag prema koži i razmazuje bebu od prve sekunde.

Primjena:

  • Napunite dječju kadicu vodom temperature 37 °C i dodajte 2–3 prskanja kupke s mekinjama.
  • Zatim dodatak za kupanje ravnomjerno rasporedite rukom.
  • Optimalno trajanje kupanja iznosi 10 minuta.
  • Nakon najviše 10 min. kupanja nježno posušite.
Br. proiz. XPI-TOE-6000810
Sadržaj: 150 ml
EAN: 4006303009494
Marka: Töpfer
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Njega za bebe i djecu, Dodaci za kupanje
Tip kože: Osjetljiva koža
Značajke: Vegansko
Certtifikati: ECOCERT - Cosmos Natural
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: tuba
Za koga?: Baby
Sastojci (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Cetearyl Olivate, Cetyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Pca, Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Glycerin, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Sodium Citrate, Citric Acid, Levulinic Acid, P-Anisic Acid, Sodium Hydroxyde, Parfum, Sodium Levulinate, Limonene[1], Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil[1], Vanillin[1]

  1. prirodna eterična ulja
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Töpfer GmbH, Heisinger Straße 6, 87463, Dietmannsried, Njemačka, www.toepfer-babywelt.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Töpfer Babycare kupka s mekinjama

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder