Weleda Amber Divine krema za ruke, 50 ml

Amber Divine krema za ruke

€ 5,69

(€ 113,80 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 50 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 5,40 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 5,12 / kom.-10%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • orijentalni miris
  • hidratantna formula

Često naručeno zajedno sa Weleda Skin Food krema za tijelo, 75 ml

Weleda Amber Divine krema za ruke, 50 ml € 5,69 (€ 113,80 / l)
Weleda Skin Food krema za tijelo, 75 ml € 10,79 (€ 143,87 / l)
Ukupna cijena: € 16,48
Opis

Ova bogata njega za ruke brzo se upija, dugotrajno hidratizira i opskrbljuje kožu vrijednim hranjivim tvarima. Kompozicija prirodnih mirisnih tvari obavija ruke ugodnom toplinom vanilije, uparenom s plemenitim amber notama i zemljanom dubinom vetivera. Idealno za to da suhe ruke u svakodnevici ostanu osjetno podatne i dobiju elegantnu, orijentalnu mirisnu notu.

Br. proiz. WEL-102364
Sadržaj: 50 ml
EAN: 4001638596121
Marka: Weleda
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Vrste proizvoda: Njega ruku
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Ambra, Drvenaste, Vanilijaste
Certtifikati: NaTrue
Sastojci (INCI)

Aqua, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Glycerin, Alcohol Denat, Glyceryl Stearate Se, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Parfum, Stearic Acid, Palmitic Acid, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Beta-Caryophyllene, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Lavandula Oil/Extract, Linalool, Linalyl Acetate, Vanillin

  1. iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Njemačka, www.weleda.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Weleda Amber Divine krema za ruke

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder